Plegomazin v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:15
Plegomazin v tehotenstvi ?

Dobry den, mate nekdo zkusenost s Plegomazinem v tehotenstvi? Jsem 39 tt. cipek uz pry nemam ale otviram se asi hrozne pomalu protoze uz treti den me trapi poslicci a az neskutecne bolestive tvrdnuti ze nemuzu ani spat :( a tak mi doktorka rekla ze me pichne Plegomazin s tim ze kdyz to bude to prave tak se me rozjede porod a kdyz ne ze se aspon vyspim. Tak by me zajimalo co je na tom pravdy mate nekdo zkusenost? :nevim:

Reakce:
Helca83
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 02.07.19 22:27

Někde to tak dělají. Ale jestli se po tom dobre vyspis, tot otázka. Mne se po něm porod nerozjel a ráno me pekne bolela hlava, jak při kocovine. :nevim:

Micilin
Povídálka 27 příspěvků 02.07.19 22:43

Plegomazin se pro me z nepochopitelných důvodu dává těhotným a při porodu, i když je to lék proti duševnímu či nervovému neklidu. Funguje tak, ze Te oblbne a nejspíše uspí, tím Te sice přejdou bolesti, ale také to dokáže zbytečně zastavit rozjizdejici se porod, a v důsledku ho můžou pak zase vyvolávat atd. Dula mne před tím varovala, chtěli mi ho píchnout, když ode mne chtely mít sestry v noci pokoj. Vygoogli si pribalovy letak, dokonce se v něm píše, ze není vhodné pro těhotné a kojící zeny. :cert:

Váš příspěvek
Reklama