Plenka na spaní

682
29.5.20 13:27

Plenka na spani

Syn pres den chodi na wc, ale na noc+ poledni spanek ma plenku. Pokazde ji ma pocuranu. Aspon pres ten obed bych ji uz rada nedavala.Vzdy se pred spanim vycura.Spi asi 1,5 hod.
V noci ji ma pocuranou hodne, spi 12 hod.Ma pouze jednu ledvinu, docela hodne pije, na tom mi zalezi.

Dali jste plenky pryc, az kdyz je deti mely nepocurane? Nebo risknout nejake ty nehody..?Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2125
29.5.20 13:32

@katuska1984 a kolik je synovi? Dcera měla taky hodně tvrdej spánek, tak nám odplenkování na spaní trvalo. Ale prostě pomohlo omezení pití před spaním a dojít se vyčůrat. Pak to 2h při odpoledním spánku vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4857
29.5.20 13:38

Dala jsem plenky na spaní pryč až je měla dcera delsi dobu nepocurane a pak je ani sama už nechtěla. I tak nějaká nehoda byla, ale horší bylo že ji to nevzbudilo a ráno byla kolikrát úplně studená, tak sem se bála ať z toho není nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
29.5.20 13:47

2,5 roku jsem zapomnela napsat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6082
29.5.20 13:51

Můj syn se zbavil dřív pleny na spaní přes noc, tu na odpolední spaní potřeboval ještě asi o dva měsíce déle. Jinak pleny jsem mu nedávala až když začaly být několik spánků po sobě suché. Pleny přes den se syn zbavil plen asi 2 měsíce před třetími narozeninami a přes noc přesně ve třech letech a přes polední spaní ve třech letech a dvou měsících. Důležité je aby mělo dítě postel, ze které snadno vyleze a dojde si na nočník nebo záchod bez asistence rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4278
29.5.20 13:52

Synovi je 2,5 taky a má plenu na noc a na spaní po o ně. Zatím se nikdy nepocural. Spí někdy i 3 hodiny. Přestala jsem mu ji dávat, i když se suché pleny nekonaly a dobrý. Kdyby se byval pocuraval, vrátila bych mu ji. Tak to prostě zkus :mavam:
Na noc zatím neřeším, tu ať klidně má ještě. On do ní pořád ještě kadi před spaním nebo těsně před usnutím. Dávám tomu čas :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
29.5.20 14:02

@katuska1984 sundala bych mu ji až bude třeba týden nebo klidně dva suchý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
29.5.20 14:04

@katuska1984 omez mu před spaním pití, třeba hodinu před spaním už nedávej - to mu neublíží - a až bude mít plenky suché, tak je nedávej. Takto nejspíš budeš místo plenky jen měnit ložní prádlo :nevim: Neznám takhle malé dítě, kterému by se před spaním nemuselo omezit pití. Až bude trošku větší, tak už ho to vzbudí, ale podle mě teď je ještě maličkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18913
29.5.20 14:06

Až když byly komplet suché. A máš dítě s jednou ledvinou, buď vděčná, že hodně pije a neřeš nějaké plenky. Na spaní může mít plenky zcela zdravé dítě do 6 let!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
29.5.20 14:37

Já je synovi sundala až když je měl poo spaní 2tydny suché..na noc asi o měsíc později, když byl též už suchý…Jinak u vás bych počkala, pokud má jednu ledvinu, ať raději pije, než se omezuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12445
29.5.20 15:05

Az byl suchy. Muj starsi byl paradoxne suchy pres noc driv, nez byl ochotny chodit na zachod pres den, ale to je spis vyjimka. Na spani bych to nelamala, nejde to moc vytrenovat, pry potrebuji nejaky hormon, ktery ridi to necurani behem spanku, spusti se toto samo. Prevlikat pocuranou postel je vopruz a nicemu to nepomuze, akorat si pridelas praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama