Plenky Bobilo

27
26.11.19 09:46

Plenky Bobilo

Ahoj stale hledam plenky, ktere by nam nejvice sedly a zatim jsme nenasli. Momentalne se nejvic osvedcuji Dada plenky. Narazila jsem ale na novou ceskou znacku plenky Bobilo. Znate? Pouzivate? Nejala zkusenost? Ja si ted objednala vzorky, tak uvidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
26.11.19 20:05

@Prfprfprf Ahoj, ja je ted zacala pouzivat a jsem s nimi fakt spokojena. Za sebe muzu doporucit, ale kazdemu diteti i mamince vyhovuje neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
29.11.19 08:52

Tak se mi plenky uz dostaly do ruky. Jsou mekkoucke, krasne tenke. Pekny design cisel.
Maji byt bez parfemace, ale stejne tam slabe citim neco, co mi zrovna nevoni. Co se tyce vydrze, tak asi delam neco blbe, ale pri odpolednim spani mi proste 2× protekly. Ja si spis ale myslim, ze je to tim, ze velikost 4 ma strasne velke vahove rozpeti a ze nam proste nesedi :nevim: Škoda. Jinak by se mi moc libily :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
29.11.19 13:39

@Prfprfprf To je skoda, ze vam nesedly. Ja je zkusila uz i na noc a vydrzely suche az do rana, a to syna v noci kojim. Ale prijdou mi docela velke, syn ma 8 kg a ty 3 jsou mu spis vetsi. Urcite je jeste objednam. Radeji podporim financne malou ceskou firmu, ktera se to snazi delat poctive a ekologicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.12.19 18:35
@Lentilie1 píše:
@Prfprfprf To je skoda, ze vam nesedly. Ja je zkusila uz i na noc a vydrzely suche az do rana, a to syna v noci kojim. Ale prijdou mi docela velke, syn ma 8 kg a ty 3 jsou mu spis vetsi. Urcite je jeste objednam. Radeji podporim financne malou ceskou firmu, ktera se to snazi delat poctive a ekologicky.

Vidite, mozna to bude tim. Muj nema ani 8 kilo a uz mame 4. Zkusim mensi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19773
11.12.19 15:19

@Prfprfprf recenze na plenky najdete tady
můžete přidávat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
1.1.20 20:58

My je zkusili a musím říct, že mě opravdu překvapily. Sedí dobře a neprotečou. A ten „smrad“ kterým je trošku cítit je podle mě jen aroma materiálů. Parfemace a chlor na bělení smrdí jinak. Taky jsem to cítila, když byly čerstvě otevřené, ale po pár hodinách už to bylo v pohodě. Koukala jsem na datum výroby a byly vyrobené měsíc před tím, než jsme je koupili, tak si myslím, že byly víc cítit, jak byly nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 22:42

Já je teď viděla u kamarádky a nemohla si je vynachválit, prý jsou úplně úžasné (její slova :lol: ) jsou hezky barevné což se mi líbilo ale hlavně aby vydržely, posoudím sama až mi přijdou vzorky a Filípek je řádně otestuje, pak poreferuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.1.20 08:14

A nevite, prosim, kde bych dohledala slozeni Bobilo plenek? Na vzorcich nic neni, na strankach taky ne a to ve me vzbuzuje trosku neduveru. Na strankach pisou, jen co vsechno neobsahuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 01:07

Tak vzorky už mi dorazily ale ještě jsme je nezkoušeli, na dotek jsou příjemně hebké a zpracování vypadá kvalitně :palec: uvidíme co všechno vydrží, Filípek teď hodně pije a musím často přebalovat aby plenku nepročůral

jinak složení jsem na jejich webu našla tady https://www.bobilo.cz/proc-bobilo-2/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.1.20 07:19

Taky zrovna zkoušíme bobilo, ten zápach, po rozbalení, mě dost zarazil… ale jak Tu čtu, tak prý vyčichne. Vydržím a uvidím, teď má nasazenou první plínku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.20 13:12

Dada plenky mi vyhovují nejvíc, malej je spokojenej a přijde mi, že se tak často nepročůrá. Ale i ty z DM nejsou špatné. zkuste vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.20 00:24

U nás se tedy plenky Bobilo osvědčily úplně na jedničku :palec: už nedávám žádné jiné a naprostá spokojenost. Plenka vydrží celou noc až do rána a nemusím vstávat kvůli přebalování nebo pročůrání, což se mi dříve s Dada a DM plenkami stávalo. Ráno je plenka hodně nasáklá a těžká ale Filípek krásně v suchu, žádné opruzeniny (ty jsme párkrát s Dadami měli ale nemuselo to být způsobené plenkami). Musím říct že mi plenky přijdou hodně kvalitní a líbí se mi jejich barevný design, k tomu ráda podpořím českou firmu, spíš než nějaké překupníky co sem tahají plenky z polska ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.2.20 02:51

Po 14 dnech používání musím říct, že jsem velmi spokojená. Plenky neprotečou, opruzeniny nemá a hlavně vydrží celou noc, o to mi jde především. Přes den používáme totiž látkové pleny. Zápach po rozbalení vyčichne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.2.20 09:01

@simcablaha Dekuji, musim, rict, ze jsem plenky znovu vytahla asi po mesici, kdyb uz je maly vetsi a tentokrat neprotekly! :-) myslim, ze problem je velke vahove rozpeti ctyrkove velikosti, a tak nemusi sedet kazdemu.

Mimochodem Dada plenky nejsou polske plenky, jsou ceske vyroby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat