Jaké jsou teď pampers pleny?

5
2.10.19 13:17

jake jsou ted pampers pleny?

Ahoj maminy, mám otázku ohledně plen pampers. mám dva prcky, ale už skoro 2 roky jsme bez plín, tak nevím jak sou kvalitně pampers v této době. Dřív sem používala jen pampers ale slyšela sem že šla kvalita hondě dolů. Můžete mi poradit? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

586
2.10.19 13:23

Já používám od narození pampers premium care a musím říct, že jsou skvělé ale taky dost drahé, pokud je člověk nevychytá v akci. Bohužel od velikosti 3 mi přijdou že tak nějak hnusně chemicky smrdí.
Od švagrové jsem dostala zbytek pytle pampers sleep&play (taky 3) a hrůza. Něco takového bych znova nekoupila. To už jsou lepší fialové Dada než ty sleep&play a taky levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
2.10.19 13:34

Ahoj, pro dceru používám pampers pants. Už tedy jen na noc, ale jsem s nimi spokojená, skvěle drží, nepročurají se. Cena je vysoká, ale kupuji v akci :palec:. Jednou jsem zkusila pants tesco pleny a hrůza děs :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 13:37

Já bych chtěla náhradu zkusit, ale rozhodně ne žádný „sovicky“ „smouly“ bella a podobně. Co má být další „jednička“? Huggies?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11219
2.10.19 13:38

Ja bych je nekoupila, ale balik jsme dostali a fakt smrdi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 13:40
@debra.morgan píše:
Ja bych je nekoupila, ale balik jsme dostali a fakt smrdi :nevim:

A co si s tím udělala? Já říkám, tohle není vhodný dárek a lidi to koupi v drogerii za 300 a myslí, kdoví co nenesou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11219
2.10.19 13:43

@Bubla Bůčková mam je nechany ve skrini jako nouzovku, kdyby mi moje nahodou došly. je tam velky kilovy rozpeti, tak se treba budou hodit, kdyz ne, tak je dam tete do ordinace jako erarni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
2.10.19 13:52

Za me pampers porad nejlepsi, jak premium care, pants tak i ty zeleny. Ted maji i ty zeleny indikator procurani, to si myslim pred trema rokama nemely. Ruzny ty sovy a babylove a babydream uz bych nekoupila. Neda se srovnat s pampers

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 13:54

Mě ty premium bílý přišly v pohodě, ale používala jsem jen 1 a 2, ted střídám různé druhy, nejradši mám kolorky a ty z DM (Babylove), a ted jsem koupila Pambers pants a jsou super :-)

ale zelené pampers dost smrdí chemicky

Příspěvek upraven 02.10.19 v 13:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3850
2.10.19 13:55

Pouzivam jenom pampers, zelene, bile a pants. Jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
2.10.19 13:57
@Bubla Bůčková píše:
Já bych chtěla náhradu zkusit, ale rozhodně ne žádný „sovicky“ „smouly“ bella a podobně. Co má být další „jednička“? Huggies?

Jako náhrada jsou skvělé Babylove. Pro malého už jiné nepoužívám. Kvalitně šly za poslední roky hodně nahoru a cena je skvělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 14:03
@lucka_mac píše:
Jako náhrada jsou skvělé Babylove. Pro malého už jiné nepoužívám. Kvalitně šly za poslední roky hodně nahoru a cena je skvělá.

To je dm? Ježíš těch sem dostala zbytek po někom a to je jak srovnávat Always a Lydie :lol: malej zadek okamžitě rudej, letělo to do koše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
2.10.19 14:04

My jsme místo Pampers premium care začali používat ekopleny Bambo nature - cenově a savostí plus mínus stejné, ale narozdíl od Pampers nesmrdí :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11219
2.10.19 14:06
@Bubla Bůčková píše:
To je dm? Ježíš těch sem dostala zbytek po někom a to je jak srovnávat Always a Lydie :lol: malej zadek okamžitě rudej, letělo to do koše.

tak za malyho babylove uplne super a sovicky taky fajn… i ty z rossmana, oproti ten pamperaskam zadny rozdil…krom toho smradu teda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446
2.10.19 14:08

Ahoj, mně se malá z premium care, těch bílých osypala, takže jsme měnili za babylove nature. Ty nejsou navoněné. Pak jsme dostali nějaké ty zelené. Myslím, že active baby dry a ty jsem poslala dál, protože mně smrděly. A jinak teď používám sovičky z albertu, ale jen jako doplněk k látkovým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama