Vkládání pleny do jednorázových

Anonymní
10.9.19 14:01

Vkládání pleny do jednorázových

Zdravím, dělal to někdo? Že bavlněnou plenu čtverec, vkladal do jednorázové? Nemyslím přímo kvůli kyclim, ale třeba aby se to ušetřilo za jednorázové pleny ze začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1741
10.9.19 14:03

A proč si nekoupíš jedny svrchní kalhotky? Nechapu moc tu logiku proč toto delat :think: i pro dítě to bude pohodlnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446
10.9.19 14:08

Tak dávej rovnou látkovky a máš vystaráno ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446

Tak dávej rovnou látkovky a máš vystaráno ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14300

Taky nechapu, to musí být nepohodlné ne? Kup si svrchni kalhotky, obyc stojí kolem 2 stovek a vkladej plenu do nich. Za jednoraz tak neusetris, ten čtverec se pročůrá a ta jednorázová bude mokra tak jako tak, plus látkové musíš měnit častěji, protože to miminku není tolik pohodlné, takže bych řekla že ve finále spotřebuješ víc jednorázovek a ještě si pridelas práci s látkovou. Buď bych jela čistě jenom latkovky (sama latkuju, ale proti papírovým máme skoro jednou takovou spotřebu, tzn ze prebaluju mnohem častěji) nebo jenom papírové. Dohromady je to hovadina :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.19 14:09

@Adelka951 Do nich se musí dávat ještě vložka ne? Mám asi 50 bavlněných ctvercovych plen.

• Nahlásit
  • Citovat
5453
10.9.19 14:12
@Anonymní píše:
Zdravím, dělal to někdo? Že bavlněnou plenu čtverec, vkladal do jednorázové? Nemyslím přímo kvůli kyclim, ale třeba aby se to ušetřilo za jednorázové pleny ze začátku.

To je podle me fakt blbost 8o jak usetrit? Bavlnenou to stejne protece. Tak misto jednorazovek kup svrchni k bavlnenym a muzes pouzivat ty ne? :think: a nemusis jednorazovky vubec kupovat.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 14:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14300
10.9.19 14:12
@Anonymní píše:
@Adelka951 Do nich se musí dávat ještě vložka ne? Mám asi 50 bavlněných ctvercovych plen.

Nemusí, já používám jenom čtverce, vždycky 2, jeden slozim na novosklad a druhý na obdélník vložím do toho místo té vložky. A celý to pak obalim do těch kalhotek. Ctvrecu mám 60 velkých a ještě asi 20 menších, které používám občas jenom na to vkládání a vydržím s tím tak 3 dny (ale občas naky beru třeba na otirani pusy atak)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49123
10.9.19 14:18

To jsou mi nápady tohleto, vždycky někdo překvapí.

1. neušetříš, pokud teda v počůraným jednorázu (jako že bude pročůranej i od toho mokrýho čtverce) nebudeš měnit suchý čtverce,
  2. nebude ti to těsnit, dobře sedět, proteče to,
  3. zasmrádne to,
  4. nastuduj si kombinaci svrchní kahotky + čtverce,
  5. nevymýšlej blbost. Buď používej látkovky, nebo jednoráz, nebo to střídej, ale proboha, nepoužívej obé dohromady ;) Nebo si zkus přes jednorázovou vložku dávat složenej kapesník a měň jen ten.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
10.9.19 14:23
@Anonymní píše:
@Adelka951 Do nich se musí dávat ještě vložka ne? Mám asi 50 bavlněných ctvercovych plen.

Pouzivam bez vkladacek (5 mesicu) - jen 1 ctvercovka na novosklad nebo jo fold, snappi sponka, kdyz si dite hraje, mam pod nim pratelnou podlozku a nedavam ani svrchni a menim hned pri pocurani, pripadne jeste svrchni. Ale staci 1 plena, s druhou nebo vkladackou mi to prijde jako balik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.9.19 14:33

@ugluk Nemáte nějaký odkaz? Nemůžu to moc pohledat, a vyznat se v tom. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
49123
10.9.19 15:32

Gůgli čtvercové pleny skládání, spousta videí i na youtube.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
16.9.19 11:48

Ja to delala, kdyz jednu dobu syn v noci strasne cural a papirove protekaly, i vetsi velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
16.9.19 12:11

Já to dělala v nouzi v mezičase, než se mi vypraly a uschly svrchní kalhotky, kterých jsem měla málo, ale na poslední dítě už nechtěla dokupovat. Tu jednorázovku jsem měla tak jednu na den, pak už mi to taky přišlo proteklý u přes ty čtverce… No a druhý den už byly suché svrchní kalhotky. Po pár čůrání to do tý jednorázovky opravdu proteče…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama