Výběr plenek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristy16
Nováček 3 příspěvky 10.09.19 08:46
Výběr plenek?

Zdravím, jaké používáte pro své miminka jednorázové plenky (například co nejšetrnější k životnímu prostředí, ale zároveň vašim miminkům vyhovují a nemají z toho žádné problémy). Nebo jakou máte zkušenost s látkovými plenami kde se vyjímatelná část dá vyprat.

Nejnovější recenze z kategorie Jednorázové pleny

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 10.09.19 08:54

@Kristy16 s latkovymi zkusenost nemam, ale setrnejsi k prostredi jsou treba Parasol nebo Magics od ceskeplenky - za me super, nebo holky objednavaji Babycharm z bezvaplenky. Ty dceri ale nesedi - Babycharm. V DM maji eko verzi Babylove, ale ty dceri nesedi uz vubec, zadne cislo, strasne protekaji. Je to ale hodne induvidualni, musis asi vyzkouset, co sedne tvemu mimcu ;) jinak na opruzeniny dcera netrpi, takze v tomhle ohledu nemuzu soudit, ale zase to bude dite od ditete.

Pak jsou jeste ty vylozene eko plenky, to zkusenost nemam - Naty, Moltex atd…

PeeTeee
Nováček 4 příspěvky 10.09.19 08:59

Naty jsou super :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 12222 příspěvků 10.09.19 09:01

Já mám klasické látkové čtverce, podle mě je to výhoda, že se dají různě skládat od novorozence až po velké dítě, jsou rychleji suché než ty vkládací vložky do těch all in one plen (ty mi někdy schnou i 2 dny když není horko, čtverec mám suchý za odpoledne). Když někam jedem, kde nemám možnost skládat a skladovat latkovky tak beru lupilu z lidlu, to jsou snad jedině po čem se mi syn neosypal, neoprudil a co neprotece :think: ale co se týče třeba opruzenin, tak ty nám zpusobovali spíš vlhčené ubrousky než samotné pleny.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 10.09.19 09:14

Babylov Nature, kolorky, Mon peri

ugluk
Hvězda diskuse 47621 příspěvků 10.09.19 09:14

Plně látkuju druhé dítě, problémy nikdy žádné. Mám komplet duo systém od Bamboolika (na prvé jsem měla jejich starší verzi plus milión jiných, co šly pryč), je to pro mě rychlé, pohodlné, dobře saje, snadno se užívá, jen je vyšší počáteční investice. I když oproti jednorázu furt výrazně v plusu. Na cesty do svrchňáků kupuju jednorázová vkládací jádra.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 10.09.19 09:34

Opruzeniny neznám, to hned z kraje. Zkoušela jsem jich už kvanta. Většinu klasických eko plen dcera prořve, přijde mi, že méně zamykají vlhkost a studí. Hlavně kit&kin jsem zlikvidovala snad za čtyři dny. U miminka, které čůrá třicetkrát denně docela problém. Nejvíc jí sedí Dada z DMka a Pampers Pure. Hlavně co se týče ergonomie. Obzvlášť ty pampersky jsou takové tužší mezi nožičkami, ale ne nepříjemně, takže dobré na kyčle. Látkové pleny nepoužívám, nenašla jsem na to tu zručnost a ani mě nebavilo se s tím crcat.

Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 10.09.19 09:40
@hadraplanka píše:
Opruzeniny neznám, to hned z kraje. Zkoušela jsem jich už kvanta. Většinu klasických eko plen dcera prořve, přijde mi, že méně zamykají vlhkost a studí. Hlavně kit&kin jsem zlikvidovala snad za čtyři dny. U miminka, které čůrá třicetkrát denně docela problém. Nejvíc jí sedí Dada z DMka a Pampers Pure. Hlavně co se týče ergonomie. Obzvlášť ty pampersky jsou takové tužší mezi nožičkami, ale ne nepříjemně, takže dobré na kyčle. Látkové pleny nepoužívám, nenašla jsem na to tu zručnost a ani mě nebavilo se s tím crcat.

U nas v DM Dada plenky nemaji, ani na eshopu, to asi nebude DM :) jinak je to asi dite od ditete, kamaradce male se dcera v Dada oprudila jak blazen :nevim:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 10.09.19 09:45

Jsem pitomá, samozřejmě myslím babylove. A ano, bohužel je to fakt dítě od dítěte. Takže se obávám, že zakladatelce nezbývá nic jiného, než kupovat nejdřív pomálu a zkoušet, zkoušet, zkoušet. Ostatně jako my všichni.

debra.morgan
Extra třída :D 10032 příspěvků 10.09.19 09:53

V podstate jakekoli, opruzeny zatim nebyl z niceho… babylove nature i ty obycejny, rossmann, sovy z alberta… jeste chci vyzkouset dada
bella happy uz nekujuju. strasne mi smrdi.

Kukacka123
Závislačka 4229 příspěvků 10.09.19 11:34

@hadraplanka :lol: jasny…presne tak, musi se zkouset a zkouset, co sedne.

Váš příspěvek
Reklama