Levné pleny DM teta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 08:58
Levné pleny DM teta

Zdravim chci se zeptat na levne pleny… Chtela bych začít nakupovat dopředu. Chápu že ne každému miminku sednou.. TP mám v zimě. Ale koukala jsem na pleny Happy mimi a Babylove. Které Vam seděli více a dítě znich nebylo opruzene? Cenově jsou asi stejne.

Jak maminky hodnotí Happy Mimi Happy Mimi

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 10.09.19 09:04

My používali dada, lídl, dm babylove, a vše super.

Kriss Tina
Extra třída :D 12170 příspěvků 10.09.19 09:05

Nekupovala bych zásoby dopředu. Zaprvé nevíš jestli vám sednou materiálem, zadruhé různé pleny maj různé velikosti a tvar a nevíš jak bude mimčo velké, abys pak třeba ty malé velikosti vůbec využila. Vzala bych balíček třeba od 3-4 značek a vyzkoušela co vám bude sedět nejvíc. Neupinala bych se na jednu znacku a nedělala z ní velké zásoby. Jinak jeslti můžu poradit, zkus z lidlu lupilu, ty jsou fajn a v akci nejsou drahé.

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 10.09.19 09:05

Já Teda důvěru v levné pleny nemám, ale vím že jsem od někoho dostala pleny z DM a nebyly špatný.

Annabela11
Závislačka 4472 příspěvků 10.09.19 09:15
@Anonymní píše:
Zdravim chci se zeptat na levne pleny… Chtela bych začít nakupovat dopředu. Chápu že ne každému miminku sednou.. TP mám v zimě. Ale koukala jsem na pleny Happy mimi a Babylove. Které Vam seděli více a dítě znich nebylo opruzene? Cenově jsou asi stejne.

Babylove perfektni pliny :palec:

hanzy
Echt Kelišová 8476 příspěvků 10.09.19 09:23
@Veru1987 píše:
My používali dada, lídl, dm babylove, a vše super.

Taky lidl a babylove a spokojenost. Ty lidlovky mi prisli trosku mekci. Babylove dobre sajou, ale udelaji takovou „vlozku“ tvrdsi mezi nohama. Zas maji na zadech gumicku. Na uplny mimi jsem pouzivala jeste bella happy 1, maji vyrez na pupik…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 10.09.19 09:42

Za nás babylove super, v eko verzi nejsou ani belene chlorem, což je třeba pro mě důležité. Ale nemají ani na eshopu ty úplně nejmenší velikosti, dcera měla tři kila a protikaly ji, tak jsme kupovali nejdřív jinou značku.

Elzaaa
Kecalka 371 příspěvků 10.09.19 13:36

Pouzivam Dada, vyzkousela jsem hodne znacek i dost drahych, ale tyhle nam sedly nejvice. Mala ma hodne citlivou kuzi.

Váš příspěvek
Reklama