Pleny pro novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 09:56
Pleny, novorozenec

Ahojky. Kolikatery koupit pleny pro novorozence pro začátek? Já jen, aby mi pak z toho rychle nevyrostl a já neměla doma zásoby takových plen :lol:
U nás v obchodě mají pouze malé balení a víc se v tom nevyznám, nemám zkušenosti, čekáme první zázrak, takže se díváme a učíme :D
Omlouvám se za dotaz a díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12172 příspěvků 10.09.19 09:58

To je třetí dotaz na pleny od anonyma za tohle ráno :roll: koupila bych jeden dva balíčky těch úplně mini, kdybys měla větší dítě tak je ani nevyužiješ :nevim:

SlečnaDahlia
Závislačka 2781 příspěvků 10.09.19 10:01

Jedno malé balení nejmenší velikosti od jedné značky. Při nakupování zásob riskuješ jak to, že prtě vyroste dříve, než k unosí, tak to, že zrovna tahle značka miminku nesedne a budeš muset kupovat zásobu novou. Dnes se dá přes internet koupit skoro všechno pro miminko tak, že i při bydlení na samotě u lesa to máš do druhého dne doma. Tak klid.

Bobby
Extra třída :D 14618 příspěvků 10.09.19 10:08

Koupím asi tři malé balení jedniček a balík dvojek at mám nachystané a pak budu kupovat dle potřeby..

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21577 příspěvků 10.09.19 10:38

Já brala jedno balení těch newborn a dvě balení jedniček.
Pak sem dostala darem dva balíky dvojek.
To pro začátek stačí bohatě. Stejně nevíš, jestli se ti po tom prcek neoprudí, nenarodí se extrémně malinkej nebo naopak velikej.
Jak bylo psáno, dneska se to dá koupit přes net, takže zásoby bych nedělala… ;)

chaela
Závislačka 2506 příspěvků 10.09.19 10:48

Ja jsem měla dvě malý a jedno velký balení jednicek a bylo to přesně akorát. Pak jsme ale dostali další velký balení jednicek a ty už jsou teď vcelku malý, tak je dávám už jen aby byly pryč, je mi to líto vyhodit. Dceri jsou 4 tydny a ma cca 3,5 kg. Takze pokud se ti narodí průměrně velké dítě, jedničky teoreticky ani nebudeš potřebovat.

rozand
Závislačka 4547 příspěvků 10.09.19 11:07

Nemela jsem zadny, koupil je muz, kdyz se syn narodil. Kdybych koupila newborn nebo jednicky, mohla bych je rovnou vyhodit, nebyly by mu.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23666 příspěvků 10.09.19 11:08

Dopředu jsme žádné nekupovali. Nakoupilo se až podle váhy malé. Dokupovalo podle potřeby.

pikola
Generální žvanilka 21999 příspěvků 10.09.19 11:35

Koupila jsem jeden malý balík jedniček a zbytek dvojky malé balíky různých značek a uvidíme. Čekám velké dítě, takže těm nejmenším moc šancí ani nedávám

Bobby
Extra třída :D 14618 příspěvků 10.09.19 12:54
@Jančakecalka píše:
Dopředu jsme žádné nekupovali. Nakoupilo se až podle váhy malé. Dokupovalo podle potřeby.

A jak to bylo v porodnici? U nás se třeba už na porodni box bere plinka pro dítě-zadny erar není…

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 10.09.19 13:30

@chaela Tady se krásně ukazuje, že fakt se nedá takhle dopředu. Dcera je na tom úplně stejně (měsíc, 3 a půl kila, 50cm) a jedničky jsou jí akorát, respektive i tak je tam ještě vůle, takže na přechod na dvojky to není ani náhodou.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 10.09.19 13:31

@Bobby Thomayerka. Na pokoji doplňovali erár (byly fajn, značku nevím), ale stejnak jsem pak používala svoje, když jsem dospotřebovala jejich, bylo mi to blbý.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23666 příspěvků 10.09.19 15:38
@Bobby píše:
A jak to bylo v porodnici? U nás se třeba už na porodni box bere plinka pro dítě-zadny erar není…

Tak u nás jsme plenky dostávali od narození až do odchodu domů. Koupili jsme balík plen až při cestě z porodnice, manžel skočil koupit.

Bobby
Extra třída :D 14618 příspěvků 10.09.19 16:02

@Jančakecalka takže zjistit jak to která porodnice má…my musíme mít vložky a pleny své a co vím, tak i okolní nemocnice :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23666 příspěvků 11.09.19 11:21
@Bobby píše:
@Jančakecalka takže zjistit jak to která porodnice má…my musíme mít vložky a pleny své a co vím, tak i okolní nemocnice :think:

Určitě zjistit. Já nemusela mít ani své vložky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama