Reklama

Plenky na noc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agathka
Stálice 65 příspěvků 27.08.10 11:24
plenky na noc

Prosím o tip na plenky, které toho hodně poberou. Používáme Babylove a musíme v noci jednou přebalovat, jinak je ráno mokrá celá postel i holčička.

Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 27.08.10 11:28

Ahoj,Babylove jsem měla taky a nebyla vůbec spokojená,měl vždy po přebalení mokrej zadek,mě se nejvíc osvědčily Pampers active baby a nebo ty bílé pampers,mají perfektní savost.A jakou velikost používáš?Někdy zabere větší velikost pleny,třeba jsou mimi malé a už nepobírají obsah. :kytka:

Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 27.08.10 11:33

Souhlasím.. bílé papers jsou úplně nejlepší… jsou sice drahé, ale někdy se zadaří koupit je v akci :-) a kdybys je dávala jen an tu noc tak to zase tak do peněz neleze :-)

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 27.08.10 11:34
Muchitos píše:
Souhlasím.. bílé papers jsou úplně nejlepší… jsou sice drahé, ale někdy se zadaří koupit je v akci :-) a kdybys je dávala jen an tu noc tak to zase tak do peněz neleze :-)

jojo,mají je ted v akci v DM za 299kč! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Kaczenka
Echt Kelišová 8920 příspěvků 27.08.10 11:35

My jsme vyzkoušely téměř všechny možné druhy plen zdá se mi, že nejvíce vychytají Huggies premium a Pampersky.

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 27.08.10 11:40

My používáme Tesco plínky a jsou opravdu fajn, plínka je někdy těžká jak blázen, ale nikdy neprotekla :palec: myslím takové ty zelené Tesco plínky, ještě mají jedny levnější, ale ty vyzkoušené nemám

agathka
Stálice 65 příspěvků 27.08.10 11:43
kecačka píše:
A jakou velikost používáš?Někdy zabere větší velikost pleny,třeba jsou mimi malé a už nepobírají obsah. :kytka:

Jo to jsem zapoměla napsat :). Máme velikost 4+.
Dát větší velikost jsem už zkusila (má 10kg, takže by jí teoreticky měla stačit vel.4). Trošku to pomohlo, ale nijak výrazně. A vel.5 je myslím od 15kg - to by z ní asi padalo :), je dost hubená.

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 27.08.10 11:49
agathka píše:
kecačka píše:
A jakou velikost používáš?Někdy zabere větší velikost pleny,třeba jsou mimi malé a už nepobírají obsah. :kytka:
Jo to jsem zapoměla napsat :). Máme velikost 4+.
Dát větší velikost jsem už zkusila (má 10kg, takže by jí teoreticky měla stačit vel.4). Trošku to pomohlo, ale nijak výrazně. A vel.5 je myslím od 15kg - to by z ní asi padalo :), je dost hubená.

my máme velikost 4 a malej má taky skoro 10kg a je mu devět měsíců…zkus ty bílé Pampers a nebo Pampers active baby a uvidíš…

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 27.08.10 11:56

Já nedám dopustit na Huggies Premium. A myslím, že i s Pampers Active Baby jsem bývala spokojená.

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 27.08.10 12:00

my pouzivame pampers od te doby co babylove a alana protekly.. u pampers se mi to jeste nestalo, ani nemela opruzenej zadecek:)
btw. vite jak ja kupuju v DM pleny? dam na ne 25% jolika..:)

BohunkaP
Extra třída :D 14932 příspěvků 27.08.10 12:08

Babylove máme dodneška a zatím nám neprotekly ani jednou… velikost 5+, malá váží 15 kg. Možná je to i trošku o tvaru prdelky, protože pije docela dost, plína je ráno nacucaná, ale nepropustí.

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 27.08.10 12:11

Tak já používám Babylove,ale nikdy my nic neproteklo.

Muchitos
Závislačka 2830 příspěvků 27.08.10 12:12
jojo,mají je ted v akci v DM za 299kč! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Dík za tip :kytka:

agathka
Stálice 65 příspěvků 27.08.10 12:29

Díky za rady. Vybavím se slevovýma kupónama a snad něco vyberu :).

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 27.08.10 12:40

já teda DM používám taky a nikdy nic neproteklo..
a pampers jsou taky super, ale ne ty oranžový.. :cert: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >