Plenky Nello

25.3.17 13:37

plenky Nello

Plenky zn. NELLO, vyrábí ONTEX Turnov, prodávané v Polsku. Znáte, používáte, jaké jsou?? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18.8.17 17:00

Plenky Nello

@emiminecko9 Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, zda jste plenky Nello odzkoušela či ne? Popřípadě jak jste byla spokojená? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.17 20:07

Dobrý večer, plenky jsem koupila a super, řekla bych že lepší než tolik vychvalované DADA. Bohužel od jara už jsem se do Polska nedostala, ale chci si je koupit zase teď v září až pojedeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.17 15:47

Dobrý den, tak to jste mne uklidnila ☺ Děda byl v Polsku a Dada, které používáme neměli, tak jsem se přez telefon rozhodla pro tyto, akorát nikde na internetu nejsou ani k podívání. Děkuji za info. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.17 18:33

@miminecko9 Dobrý den, prosím nemáte foto jak vypadají?? A nějaký tip kde by se dali sehnat?? Ráda bych je zkusila když říkáte že vám přijdou lepší než Dada plenky. Předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.17 15:29

@Makyna25 Dobrý den, plenky jsou možné zakoupit v Polsku, zatím jsem je nikde jinde neviděla a ano, jsou opravdu dobré, můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.9.17 16:13

A jaká je v přepočtu cena??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.17 12:19

Dobrý den, kupovala jsem je v dubnu a cena byla kolem 160-165Kč, teď v sobotu (30.9.)jedu zase do Polska do K. Zdroje, tak se podívám a dám vám vědět, chtěla bych je koupit znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.9.17 12:41

Když tam jedete asi bych vás nemohla poprosit o jejich koupi a zaslání poštou. Klidně připlatím něco navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mimino2017
21.11.17 09:40

:D

@Makyna25 Dobrý den ja jedu take do polska a mam i eshop takže poštu mam levnější pokud chcete jedny vam koupím a pošlu

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama