Jakou plenu na noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 20.02.17 20:31
Jakou plenu na noc?

Ahoj, dnešní diskuze o nočním počůrávání mi vnukla myšlenku zeptat se tady - už dlouho mi vrtá hlavou, jak to budeme dělat do budoucna… syn má 3 roky a na spaní pořád plínku. Protože plena má ráno 10 kilo :lol: tak vím, že ještě není připravený, že to prostě nevydrží. Budit v noci nechci, už tak špatně spí poslední dobou. No každopádně má 18kg, dost robustní postavu a jediné pleny, které mu ještě trochu jsou, jsou Pampers Pants 6. Větší velikost jsem nikde neviděla, ale brzo z nich fakt vyroste a co pak? Měly jste některá podobný problém? Dají se sehnat nějaké třeba tréninkové kalhotky, co pojmou hodně tekutiny a jsou větší velikosti? Děkuji za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 20.02.17 20:34

https://www.feedo.cz/…azove-pleny/

Tamtama
Extra třída :D 11791 příspěvků 20.02.17 20:45

Pětiletému (17 kg) kupuju v Albertu ty jejich bílé s fialovým pruhem, jsou do 18 kg, mají pak ještě větší s oranžovým pruhem

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 20.02.17 20:46

@králíkovna A tyhle jsou větší než šestkové Pampersky jo? Mi jde hlavně o to, aby se mu ten pásek nezařezával do bříška, ráno to má úplně červené bobek…

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 20.02.17 20:46

@Tamtama Děkuji, kouknu na ně :)

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 20.02.17 20:52

@Akivasha šestky konkrétně nevim, ale obecně je stejné číslo happyn o trochu větší než pampersky. Ve špitále jsme fasovali jen velikosti 3 a 5 a fungovaly na všechny děti, jsou hodně flexibilní. Svejm děckám kupuju taky hapyny a červený bříško nikdy neměli a to jsem vždycky vypotřebovala nakoupené zásoby, když jsem naznala, že už budou potřeba větší

Ariadne
Echt Kelišová 8741 příspěvků 20.02.17 20:53

Mame taky PP 6.dcera ma 19kg a je to v pohode. Jeste se delaji jedny nocni, maji je na feedu. Je to male baleni, ale me prisly neprijemny a vysly tusim draz.

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 20.02.17 20:57

Kupuju pampers 6 ale Pants. Myslim ze lip sedi.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 20.02.17 21:10

Dříve jsme na dvojčata používali pleny z Alberta, bohužel je inovovali a plenky celou noc nevydrží. Teď na noc kupujeme plenky babylove z DM. Mají i vel.6 na 16-30kg ;) Ty sedí dobře a neprotékají.

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 20.02.17 21:19

Používám pleny z DM Babylove, cenu sem přestala řešit a řeším zda plena sedí, není dítě opruzené a aby vydržela i v noci a nikde neprotíkala…u první­ho syna sem šla i po ceně, ale nakonec mu vyhovovali Tesco pleny když byli v akci nakoupila sem jich hodně, jenže má opožděný vývoj a ten má i vliv na noční čůrání takže pleny měl ještě ve 4letech a to mu bylo vše malé, ale našla sem ty v DM tam mají pleny do 30kg teď bude mít 5 let a konečně 2 měsíce je bez nehod…u druhého syna používám od 2.měs jen ty babylove a max. spokojenost v noci nepřebaluji nic neproteče, malý není opruzený…
Navíc mají i pleny jako kalhotky a ty sou taky do 30kil :palec:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 21:27

Ježiš to se používají plenky tak dlouho? A já si vždy říkám třeba je to poslední várka kterou kupuju.. to noční čůrání mi vůbec nedošlo ach jo :roll: hold první dítě, jinak já používám plenky z lidlu přes den a na noc zlaté pampersky

pomeranca
Extra třída :D 10700 příspěvků 20.02.17 21:42

@Dermabion třeba ne dlouho, fakt záleží na dítěti. První syn byl bez plen na noc ve dvou letech a dvou měsících… No tak mi to vynahradil ten mladší. Ten zahodil plinky před dvěma týdny… brzo mu bude pět. A abych odpověděla na otázku, právě pro toho skoro pětiletého jsem koupila latkove plinky značka majab.

alhena
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 20.02.17 21:42
@Dermabion píše:
Ježiš to se používají plenky tak dlouho? A já si vždy říkám třeba je to poslední várka kterou kupuju.. to noční čůrání mi vůbec nedošlo ach jo :roll: hold první dítě, jinak já používám plenky z lidlu přes den a na noc zlaté pampersky

Ne, obzvlášť když se používají látkové pleny, zbavíte se plenek po druhém roce. Ideálně odplenkovat indiánskou metodou. Nám se kompletně včetně noci odplenkovala během 14 dní, plenku na noc měla další 3 měsíce jako pojistku na noc a na dlouhé cesty, pak už ani to ne.

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 20.02.17 21:46

@Dermabion Promiň, ale u tvého příspěvku jsem se pousmála :-)

Přeju ti, aby to balení bylo poslední, ale zrovna my jsme ten případ, kde syn jezdil s plenkami na spaní ještě do školy v přírodě. Ano, ŠKOLY. Ještě jako druhák, totálně zdravý, jezdil s plenkami.

Kupovala jsem babylove, velikost 6. Pampersky mi přišly zbytečně drahé, a ještě mi smrděly…

J_Doe
Závislačka 3005 příspěvků 20.02.17 21:48
@alhena píše:
Ne, obzvlášť když se používají látkové pleny, zbavíte se plenek po druhém roce. Ideálně odplenkovat indiánskou metodou. Nám se kompletně včetně noci odplenkovala během 14 dní, plenku na noc měla další 3 měsíce jako pojistku na noc a na dlouhé cesty, pak už ani to ne.

To je tak trochu fáma s těmi látkovkami. U mě to nefungovalo, mám příbuznou, co jede jenom na látkovkách, odplenkovávala zhruba ve stejném věku jako já. Záleží na dítěti - některé to zvládne dřív, jiné později…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >