plenky sketch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanča
Kecalka 249 příspěvků 06.01.10 10:39
plenky sketch

Máte prosím některá zkušenost s plenkami sketch???
Díky! f.

Reakce:
Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 06.01.10 12:20

JO mám..........nejsou nic moc, ale používat se dají, za ty peníze určitě ujdou. :wink:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 12.01.10 09:25

A co tyhlety? Máte je někdo? A jste s nima spokojené?
AIO sketch

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 12.01.10 09:40

Me to prijde uplne to same jako tyhle a to je poctiva Cina.
 http://cgi.ebay.com/…aultDomain_0?…

Ta cena je sice lakava, ale asi ani nemam chut to zkouset. Nikdy sem o znacce Sketch nic pozitivniho necetla.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 12.01.10 09:47

OK, tak si nechám zajít chuť, popravdě mě lákají hlavně ty barvičky :-D

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 12.01.10 14:59

No tak já musím trochu oponovat, co se týče materiálu tak myslím že kvalitní je, tu AIO mám jednu a není vyloženě špatná, na Aukru a nebo na mimibazaru jdou kopit i za lepší cenu, prodávají je tam nové.
Já třeba mám tydle a jsou hooodně podobné Pastelkám od Haipa Daipa, jen nemají ten chobot tak dlouhý.
Jen prostě mě neuchvátily, ale tím nechci zase tvrdit že jsou úplně špatné, svůj účel splní.
Jen teda ty co mají na sucháče, tak co se týče materiálu jsou dobré, jen teda střih moc nesedí, ale ty na snapku jsou použitelné.

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 12.01.10 17:59

No pry minimalne ten pul material nema atest pro deti, ac to pani ,,Medleyova/Sket­chova" tvrdi.

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 12.01.10 18:03

¨babo tak to já fakt nevím, já ty AIO nosím v tašce spíš jako rezervní, a ty bio bavlněné jsou ok, i dobře sajou. :wink:

fanča
Kecalka 249 příspěvků 15.01.10 08:53

Tak jsem si 2 sketchky objednala. Už jsem zkusila bavlněnou a je dobrá :-) Já jsem s ní spokojená, dobře saje a Věrce dobře padne. Mám ještě AIO, tu chci zkusit dneska, tak dám vědět, kdyby to jako někoho zajímalo :lol:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 15.01.10 08:55

Jo, jo, mě to zajímá :lol:

Baba
Nadpozemská drbna 29687 příspěvků 15.01.10 10:25

Me takyyyy.
Me by teda zajimala i ta lnena, ale pochybuju, ze ji nekdo bude mit odvahu vyzkouset…

Katy2
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 15.01.10 10:35

NO tak lněnou nemám, ale myslím, že to bude co do tloušťky něco jako francouzské, těch mám doma taky pár, ale použitelné jsou pouze s nějakým savým hádrem, jinakou jsou fakt teňoučké, tak že já je používám s vkládačkou, pak sedí dobře a taky dobře drží. :wink:

fanča
Kecalka 249 příspěvků 17.01.10 15:38

Takže jsem ozkoušela bavlněnou, která dobře padne a dobře saje, já v ní měla pro jistotu ještě tenkou vkládačku (jsou to jenom kalhotky bez nějakýho jazyku vevnitř). Jen má trochu nelogicky tu část sucháče s háčkama na břiše :roll: a tu měkčí část na úchytech zezadu, takže je to třeba na praní ohlídat…
A plínka AIO s drukama je taky dobrá, ale pro nás drobátko větší takže úplně netěsní u nožiček, ale dvě vkládačky to vyřešili (ale já mám droboučkou holčičku). No za ty peníze mi tyto plenky přijdou fajn a možná si ještě ňákou přiobjednám :lol:
Plenkám zdar! f.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >