Pleny a oblečení

27.3.21 15:26

Pleny a oblečení

Ahoj holky mám dotaz, ohledně plen a oblečení v Thomayerove nemocnici, jestli jsem si je musela koupit nebo dostanu a oblečení…jestli mi mimi obléknou po porodu svými oblečky nebo musím mít svoje Děkuji
:*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6670
27.3.21 15:29

@Martav2001 pleny dostaneš asi 4 a oblečení na den pobytu taky dostaneš, ale můžeš mít i vlastní. Ale hned po porodu Ti miminko obléknou do jejich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
27.3.21 16:08

Co vim, tak jsou v porodnicich vzdy radi, kdyz si maminka doveze svoje pleny. Je to logické, jsou to pro porodnici vydaje navic. Pokud jde o oblecky, kdyz si dovezes svoje, tak ti ho do nich oblecou, ale pocitaji s tim, ze ti daji erar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 16:12

@janickaIII Děkuji moc, ano je to logické, ale vím ze třeba v Motole vám daji vše sami a neřeší jestli mate svoje nebo vám to daji oni, proto jsem se také zeptala, takže ještě jednou Děkuju :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6670
27.3.21 16:21
@Martav2001 píše:
@janickaIII Děkuji moc, ano je to logické, ale vím ze třeba v Motole vám daji vše sami a neřeší jestli mate svoje nebo vám to daji oni, proto jsem se také zeptala, takže ještě jednou Děkuju :P

tady taky dávají automaticky jejich. Neptají se jestli máte svoje. Jen pleny jsou opravdu jen na ten první den. Resp. do doby než budete schopná mít u sebe dítě. Oblečení dávají oni, nikam se pro něj nechodí, takže jestli chcete svoje, určitě nebude problém. Jen miminko poprvé obléknou sami. Jsou tam fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.3.21 16:27

@janickaIII Dobře Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie