Reklama

Pleny bebelino penny

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rendulinka3
Povídálka 22 příspěvků 26.09.18 19:15
Pleny bebelino penny

Ahoj, zajímalo by mě zda máte zkušenosti s těmito plenkami? Dnes je měli za super cenu v penny, ale nakonec jsem nekoupila. Měla jsem strach že dopadnu jak s koupí plen z kauflandu-tvrde, nepruzne pasky.

Reklama

Reakce:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 26.09.18 19:34

Ahoj, dnes jsem je koupila taky. Poprvé. Vždycky jsem kupovala jen Pampers.
Ještě jsem je neotvírala. Jdu se kouknout, jak vypadají.
A jinak si teda taky počkám na reakce :)

Tulačka22
Kecalka 123 příspěvků 26.09.18 19:36

@martinka28 tak jak na tom jsou? Jak vypadají? :mrgreen: :lol:

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 26.09.18 19:41

Tak jsem to vyzkoušela na malý a zatím dobrý. Uvidím jak to dopadne přes noc :lol: :lol:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 26.09.18 19:43

Taky jsem je dnes koupila. Teda už jsem je z nouze vzala před několika měsíci, ale krom toho, že nepruží ta část na zádech, mi nevadí. Na noc radši nedávám, to do rána splaskne bříško a není to ono. Neprotékají, nesmrdí a kluk si nestěžuje. I dost pojmou.

martinka28
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 26.09.18 19:46

@Zkai Tak já je koupila právě jen na tu noc, jinak malá už je úplně bez plen. Ale občas se jí stane, že to přes noc nevydrží. Tak je mám jen tak pro jistotu.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 26.09.18 19:54

Ať jsem za akční..

Zkai
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 62 inzerátů 26.09.18 19:58
@martinka28 píše:
@Zkai Tak já je koupila právě jen na tu noc, jinak malá už je úplně bez plen. Ale občas se jí stane, že to přes noc nevydrží. Tak je mám jen tak pro jistotu.

No tak za ty prachy to máš akorát :mrgreen: mě kluk celou noc lemtá vodu, tak to se bojím, ale na ven sloužej dobře. Jinak beru Tesco plíny když jsou v akci, Pampers jednou a po těch rudne zadek, tak mám ušetřeno.

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 26.09.18 20:05

Taky bereme jedině tesco plenky, ty úplně levné se nám moc nevyhovovali, ted je meli nedavno za do 170-kč jinak stojí okolo 180

ElucaK
Kecalka 202 příspěvků 26.09.18 20:12

Mame doma. Jednou jsem byla nucena je koupit (vel. 5). Sedi pekne, jsou mekoucke, ne zadny prkynko a ani na noc neni problem. Uz mame za sebou kde co a ustaly vse bez nehody :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >