Podobné pleny jako Pampers

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikous12
Kecalka 247 příspěvků 16.09.18 20:10
Podobné pleny

Ahojky, prosím o radu, používala jsem u prcka Pampersky, byla jsem s nimi spokojená a přišlo mi super jak jsou tenké, ale hezky sedící, měla jsem pocit že prcek s nima od mimina do roka a půl co jsme je používali byl spokojený, že to byly pohodlné plenky… ale spousta holek co jsem tak vyslechla chválilo pleny z Dmka, že jsou “stejné” nebo ještě jiné značky, ale já asi vždy koupila špatný typ, protože ty co jsem koupila byly tlusté neforemné pleny :roll: a tak jsem se na to pak vykašlala s hledáním…

Proto prosím než přijde další přírustek, jaké konkrétní plenky jsou jako Pampers? Děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 20:15

no plenky od babylove opravdu nejsou tak tenké jako pampersky a poslední dobou mi i přišlo, že nějak smrdí :( takže my jsme zpět na pamperskách, ale používáme ty natahovací kalhotky a na noc kolorky night :) kolorky jsou celkově super, nicméně jsem poměrně drahé :( ale zase když chytíš nějakou akci, že mají třeba 20 % slevu na celý nákup, tak je nakoupíš do zásoby a vyjdou levněji, než pampersky ;)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6275 příspěvků 16.09.18 20:19

Sovičkové Albert nebo Dada. Někdo chválí i Lupilu, ale mě strašně smrděly.

Kriss Tina
Kelišová 5970 příspěvků 16.09.18 20:20

Já používala z lidlu, ty byly tenké a vyhovovaly nám :palec: mě třeba pampersky hrozně smrděly a kolikrát si je v noci pročůral.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 16.09.18 20:25

Sovickove z Tesca jsou tenke a podobne Pamperskam.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 242 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 20:25

Tenké plenky jsou i Baby Charm.

tereza12345
Extra třída :D 10303 příspěvků 16.09.18 20:30

Ja ted u tretiho nedam dopustit na Bella Happy. :palec:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.09.18 20:34

U prvního dítěte jsem nakonec najela na model zelený pemrsky na noc (ale bacha, musí být z Maďarska, polský protékaly) a přes den soví z Tesca nebo šmoulí z Hypernovy. U druhého v tom pokračujeme a naprostá spokojenost. Fakt je, že čerstvě načůraná pemrska smrdí, ale zase jen chvíli a ne tolik, abych kvůli tomu řešila jiné plíny na noc.
A když je prcek větší a čůrá v noci málo, dá se ta z Tesca nebo Hypernovy i na noc.

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 16.09.18 20:38

Zkus Plenobox . Tam je několik druhů plinek na vyzkoušení. Jinak teď mám sovickove z Alberta. Ale jedu jen v noci přes den latkuju.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 16.09.18 20:41

@Nikous12 taky jsem hledala alternativu k Pampers a vyzkoušela kde co.Dada -skoro jako Pampers,tenké,pří­jemné na omak,dobře sají a sedí.Sovičkové z Alberta - nejsou tak tenké,ale na omak OK,dobře sají i sedí.Sovičky Tesco-silnější,na omak OK,méně sají ,dobře sedí.Pleny z Penny-celkem tenké,na omak OK,méně sají ,dobře sedí.Za mě TOP jak cenově,tak kvalitou pleny z Rossmanna.Nám vyhovují na 100%.Pozor na Bammy,na první pohled jsou OK ,ale mají vevnitř tenkou vrstvu a malej byl celém opatlanej gelem ,který se v plenách po načuraní vytvoří.

smudlinky
Závislačka 2575 příspěvků 351 inzerátů 16.09.18 20:42

chce to zkoušet, mě nevyhovovaly pampersky, dm, lidl,od větších velikostí bella happy používali jsme tesco + albert ale i ty se bohužel horší ( smrdí, protékají, děti se mi opruzovaly) Naštěstí jsme už chvíli bez plen !_)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 16.09.18 20:54

Kupuju sovičkové Tesco nebo Albert :-)

Ennny
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 16.09.18 21:09

Albert sovičky nejhorší co jsme měli wickies z Kauflandu :?

Kikulele
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 16.09.18 21:13

@tereza12345 a nevyuzila by jsi bella happy velikost 2? Mam celej nerozdelanej balik a nevim co s tim male nesedi,prenecham za postovne.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8784 příspěvků 16.09.18 21:14

První plenky byly Bella Happy pak Panda do cca 2m, pak Tesco slovičky ty jsou super nedám na ně dopustit, super jsou i z Lidlu ty jedeme tak od 8-10m a přes den dávám i oranžové Pampers (jediné mi voní a vyhovují) ale jsou tenké a na noc bych nedala, hned se načúrají. Teď dělá Lidl i malinké plenky tak je chci zkusit na druhého prcka :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >