Plínky Rossman

247
24.4.07 08:25

Plínky Rossman

Ahojky,
Chci se zeptat, nemáte někdo s nima zkušenost? Jsou fialové a mají barevný nápis BABY DIAPERS.
Stojí 38ks 150kč. Mají i větší balení, ale nevim kolik jich tam a je ani za kolik jsou
Já sem to malý balení zkusila a myslim že jsou docela dobrý. Tak jestli jste je někdo taky zkusil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2184
24.4.07 08:41

Ahoj xsonah,
moje sestra je používá již hodně dlouho a je s nima velice spokojená. Malému jsou 2 roky.
Já také přemýšlím o tom, že až se nám narodí mímo, tak je budu také používat.

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
24.4.07 08:49

Ahoj, já jsem obrovská příznivkyně těchto plínek. Už je teda nemusíme mít, ale byly to nejlepší plíny, které jsme kdy měli. Jsou opravdu perfektní, vzadu mají gumičku, fakticky nám nic nepropustili a dobře drží. Jak jsou v pase pružný, tak malého nikdy neškrtili v pase. Vřele doporučuju. S těma žlutýma zkušenost nemám, jen s těma fialovýma, ale fakt jsem byla straaašně spokojená!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
24.4.07 10:25

:D :D ahojky, tak já jsem Rosmany používala jako novorozenecké 2-5kg a jsou opravdu nejlepšíííí !!!! Pak nám naši koupili i velké balení větších, ale bohužel už nevím barvu balení, ale byly papírové a taky výborné !!!! Kdyby v bydlišti byla tato drogérka, tak bych je používala dál.

• Nahlásit
  • Citovat
247
26.4.07 10:51

Tak jsem vyzkoušela tyhle plínky a jsou super. Krásně drží. Párkrát už tam měla velkou nadílku a pokaždé vydržely a neprotekly. I jsou suché při počůrání
Ještě nevíte, za kolik mají to větší balení a kolik je tam plínek. Máme velikost 3-6 kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.07 13:03

ahoj. ja mam taky plinky od rossmana, ale jmenuje se to Babydream
jmenuji se ty vase opravdu DiaPers? Ze bych se tam po nich podivala, jestli jsou to nejake jine.
ty Babydream jsou slusne, ale kdyz sebou maly moc mele, tak se sesmeknou. jinak ze by prosakovaly to ne.
ale ma z nich malinko opruzeny zadecek, coz z pempers nemel. takze nevim jestli u rossmanu zustanu, zkusim je zatim stridat s pempers.
ty plenky Babydream stoji 42 Ks myslim 6 EUR nebo tak nejak, a Pampers stoji 50 Ks pres 10 EUR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
27.5.07 16:52

Holky, kde ty plíny kupujete. Já chodím po rossmanech a nemůřu je najít :cry: . Nevíte kde by se daly sehnat v Olomouci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
27.5.07 19:32

Kde by se dali v Olomouci sehnat nevim, já je kupuju v Rossmanovi v Benešově.
Jiný než tyhle tam nemaji. Když nepočítam Pampers, Huggies a Fixies.
Mají malý a velký balení. Malý stojí 150,–
a velký tam jich je myslim okolo 60ks nebo 70ks (nějak si to ted nevybavuju) a stojí asi 250,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
27.5.07 21:59

Já jsem asi slepá. Dívala jsem se totiž v Prostějově i v Olomouci a našla jen Huggiesky a Pampersky. Tak se jich zkusím zeptat. Snad se na mě nebudou koukat jak na blázna, co to po nich chci. Sháním ty newborn (pro druhé mimi), prý jsou docela dobré. Já mám malou v Huggies superflex a jsem spokojená, ale ta velikost 2-5 kg vychází přes 7 kč za plínu, což je podle mě trochu přehnané… Takže sháním náhradu s gumičkou na zádičkách (bez ní ani ránu :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
27.5.07 22:13

tak to ti neporadim, ale vim, že je dělaj, my měli až ty 3-6kg
Newborn jsme měli Happy - ty jsme měli chvilku, pak nám byly malý. a pak jsme měli Pampers - ty jsme měli asi 2 měsíce.
Ted tu mám ještě zbytky různých plen. tak už nám nejsou ani pampers 3-6 - má červený kolem nožiček.

Máme vyzkoušený a sedí nám a ani jednou neprotekly -
z Penny 3-9 (Babytime),
z Lídlu 4-9 (Cien),
Rossmann fialový 3-6 (BabyDiapers),
Tesco fialový 3-6 (ten ale máme z ruky),
Happy 2-5, 5-9,
Pampers 2-5, 3-6

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
28.5.07 13:21

Tak dnes jsem byla v Olomouci úspěšná. I když jenom jeden poslední balík :-) .
Ještě jsem koupila v DM babylove newborn, protože jsem měla kupón. Hned jsem je musela vybalit a podívat se jakou budu mít doma zase prdelku :wink: . Když to srovnám, tak ty z Rossmanna působí menším dojmem, ale když jsem oboje poměřila, tak na šířku i délku jsou stejné jako ty z DM. Mají ale trochu jiný střih - ty z DM jsou širší mezi nožičkama a možná trochu tlustší (což pro novorozence určitě nevadí, spíš naopak), zato jsou ale jemnější a mají tu absorbčné vrstvu něco jako Pampers newborn (takovou ďubkovanou, nevím jak to napsat, ale jsou tam takové vlisované ďubky, asi aby to lépe sálo). Na druhou stranu nemají žádnou ochranu proti protečené na zádíčka, Rossmann sice nemá gumičky, ale je tam udělaná aspoň malá zábrana (Myslím, že Rossmann od 3 kg už gumičky má). Zatím nevím, která bude lepší, ale asi kyždá bude mít něco do sebe. Hlavně se mi líbí ta cena :lol: . Kopupila jsem ty Babylove i starší dcerce 7-18 kg, s kupónem to vyjde zajímavě, ale krom absorbčního jádra (už není ďubkaté) jsou stejné jako ty newborn, tak snad se nám nestane nehoda a nebude chodit jako kovboj :-) Pak pisnu, jak to dopadlo.
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
10.6.07 10:29

Ahojky taky se přidávám ke spokojeným maminkám. Používám tyto plínky od narození už 10m a jsem s nimi plně spokojená. Mají pružný pas na zádíčkách, dvoje ochranné gumičky a pěkné obrázky na pásku. A hlavně jsou za super cenu. U nás v Třebíči je kupuji za 279,– vel. 2 (4-9kg) a je jich 64ks (myslím) ale teď už používáme vel. 3 ta stojí 279,– (7-15kg) a je jich 56ks. A jsem s nimi maximálně spokojená,vřele doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
2.7.07 13:12

Tak jsem dneska byla zase v Rossmannu, minule tam měli ty fialové za asi 139,– (bohužel neměli naší velikost). Ted už je tam neměli vůbec a měli tam ty Babydream, ale bohužel zase ne naší velikost (máme 4-9) a stály asi tak 220,– (nevim kolik jich tam v týhle velikosti ale je)

Vypadá to, že ty fialový asi končí :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
10.10.07 15:22

My jsme používali Rossmann fialové pleny Newborn BABY DIAPERS a byla jsem spokojená, neprotékaly, ale lepší a kvalitnější se mi zdály New Born z DM Drogerie Babylove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2358
26.6.15 16:21

Holky, mají ještě v Rossmannovi ty vzorky plen za 10 Kč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama