Plíseň a alergie

• Fotoalbum (14)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.5.22 10:43

Plíseň a alergie

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat - na prvni fotce. Je podle dr plíseň. Mažeme to imazolem už mesíc bych řekla a pořad to tam je. Zda je to fakt pliseň netuším.

A teď k alergii nejdřív řekla dr že ma na tvarich dcera atopicky ekzem. Ani za tyden jsem tam byla zase ze se ji to rozlezlo za usi na krk i ve vlasech. a vypadalo to fakt hrozne. O tom mam i diskuzi je to atopicky ekzem. No byli jsme tam znovu a rekla ze je to alergie. Dala nam zyrtec a locoid a to bylo vse. Mela to jen na obliceji..jenze oblicej ted super ale telo a ruce a nohy samy pupinek.
Telo foceno vcera a dnes
Oblicej 6.5
Na alergo jdeme 12.7 ale podle dr nam tam stejne nic nereknou a jdu tam zbytecne ….
Zyrtec bych rekla ze nazabira. Kdyz se ji tvori dalsi pupinky.
Nevim zda na pyl nebo na nejakou potravinu.
Mate s tim nekdo zkusenost?
A nejake typy co zkusit v lekarne na tu “plisen” i na alergii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.5.22 10:54

@Barny_nikola

No na alergo fakt nic neřeknou v období, kdy je republika zasypaná pylem. A co derma, tam už jste byly? Tam bych asi začal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:04

@Prostě Vodnář
Nikde nas nechteji vzit bud neberou deti nebo jen na kontrolu znamenek.
A nebo to neberou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:09
@Barny_nikola píše:
@Prostě Vodnář
Nikde nas nechteji vzit bud neberou deti nebo jen na kontrolu znamenek.
A nebo to neberou

Objednejte se do Motola . Vždyť ta holčička je chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26325
17.5.22 11:10

Také bych zkusila kožaře.
Jinak teď, v plné sezoně, ti na alergologii fakt neřeknou nic. Na podzim se pak mohou dělat testy (takové ty ťupky na ruku nebo na zádíčka u dětí) a tam už by se dalo minimálně zjistit, na co ta alergie je.

Zkusila bych vylučovací metodu - prvně, neměnili jste prášek na praní? Používat místo mýdla mycí olej? Já nedám dopustit na kosmetiku od Karla Hadka.

Pak na tyhle kožní nesmysle velmi často pomáhá vysadit mléko a mléčné výrobky.
A pokud jí to svědí, tak fenistil.
Lehké oblečení, dávat pozor na zpocení, to obvykle tyhle kožní potíže zhoršuje

Někomu nezabírá Zyrtec, ale jiné léky na alergii - to se domluvte na alergologii, to bych sama jen tak neměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26325
17.5.22 11:13

A co se týče kožního, nenechala bych se odbýt. Vyžádej si doporučení od dětské doktorky, pak to jde lépe, než to jen obvolávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:19

@Prostě Vodnář a kdyby mela alergii na nejakou potravinu a ne na pyl tak to na alergu prece zjisti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:20

@Mar__tanka1983 to jsem chtela rekla ze mi nic nenapise. Neco v tom smyslu ze maji moc prace a ze by jsme je zdrzovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:37
@Barny_nikola píše:
@Prostě Vodnář a kdyby mela alergii na nejakou potravinu a ne na pyl tak to na alergu prece zjisti

Jenže může být skřížená s pyli a nemusí se prokázat. Proto je nejlepší vyšetření mimo pylovou sezonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.22 11:43
@Barny_nikola píše:
@Mar__tanka1983 to jsem chtela rekla ze mi nic nenapise. Neco v tom smyslu ze maji moc prace a ze by jsme je zdrzovali

To je pomalu na výměnu lékařky. Bohužel jsou lékaři, kteří si myslí, že mají všeobecnou odbornost, a pak když se dostanete do rukou odborníkům, tak ti jen nevěřícně kroutí hlavou. Ano, může mít pravdu, ale je třeba ji odborníkem potvrdit, nebo vyvrátit. Omyl může mít nedozírné následky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat