Co na plíseň v bytě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula1311
Stálice 61 příspěvků 13.12.16 18:01
Plíseň v bytu

Holky před 3 měsíci jsme se nastěhovali do pronájmu do rodinného domu do přízemního bytu a již po 2 týdnech nám „vyrostla“ v jednom pokoji plíseň a celé mokré zdi, topime jak blázni a větráme snad ještě víc :(
Majitelka nám pořád říká že špatně topíme nebo větráme a máme všeho stále víc, myslíte si, že se plíseň dokáže udělat za 2 týdny?:( S přítelem si myslíme, že to už bylo dřív a akorát to seškrábala a přemalovala jakože nic,… Jak může matka od dětí pronajímat lidem s malým dítětem takto znechucený byt?:(…když jsme to začali řešit nijak na to nereagovala az teď před 3 týdny nám koupila přístroj co pohlcuje vlhkost a jakejsi přípravek na zeď, vůbec to zatím nezabírá a stále se to zhoršuje :(… Poraďte co s tím?:( :think: :think: :think: :zed: :zed: :pocitac: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2730 příspěvků 13.12.16 18:09

Bych se poptala sousedů, jestli neznali předchozí nájemnce

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 13.12.16 18:10

Našla bych si jiný pronájem. V současném bych dala výpověď s tím, že bydlení je zdravotně závadné.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9316 příspěvků 13.12.16 18:12

Prizemni byt miva tyhle problemy, hlavne v zime. Chtejte slevu na najmu nebo se odstehujte.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 13.12.16 18:13

@Vendula1311 Najděte si jiný pronájem. Pokud se plíseň tvoří z důvodu vlhké zdi nebo jejího promrzání, s tím nic neuděláte.
Jinak 2 týdny je přesně ta doba, kdy přestane fungovat Savo a znovu se objeví. Bohužel to znám.

Jolynka
Extra třída :D 13619 příspěvků 13.12.16 18:14

Nám se dělá plíseň v bytě na zdi, která z druhé strany nemá žádný byt, ale schodiště baráku, jinde se nedělá. Nevíme taky co s tím. Jestli nějaký speciální nátěr. Vždy v zimě vyleze plíseň.

Judithkaj
Nováček 13.12.16 18:15

Odstěhovala bych se. Je to nepříjemné, ale může vám to zničit kromě zdraví i nabytek-skrine zezadu a podobně. Já myslím, stejne jako vy, ze už to tam bylo.

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 13.12.16 18:17

@Jolynka Jeden speciální nátěr znám - Eternal in thermo (koupíš v Obi). Máme to aplikované na zdi, která promrzá a funguje to. Před vlastním nátěrem jsem impregnovala proti plísni, pak dva nátěry Eternalu a pak vlastní barva.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 18:19

A pokud by vám nechtěla vrátit u odstěhování kauci, použila bych stejnou metodu u odchodu, oškrabala, přestříkla savem a přetřela :) at netvrdí, že jste jí znničili byt

pistamonta
Kecalka 390 příspěvků 13.12.16 18:27
Rada

Ahoj ptala jsem se partnera (malíře) co s tim a rikal ze nejlepší je na tu zed koupit pripravek algicid a pretrit + ten vysoušeč pripadne resit jestli nekde nezateka

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 13.12.16 18:29

Já použila před pár lety v bytě chytrou houbu, pokoj vydržel bez plísně asi 5 let, letos se začíná znovu tvořit, tak už jsem jí znovu koupila a ošetřím znovu tímto https://www.nejlevnejsi-barvy-laky.cz/bio-repel-3-g?…

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.12.16 18:51

At necha byt profesionalum a plisne vas zbavi, zacvaka to, nebo bych se stehovala, takovahle mrcha vam muze delat peklo i do budoucna s jinymi vecmi

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 13.12.16 19:09

Tak nám se taky v jedné místnosti v baráčku dělá, koupila jsem přípravek v DM a zabralo to skvěle a to stál 100kč

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 13.12.16 19:11

Jinak Savo je na prd. Zachvili plisen vyleze zas

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 13.12.16 19:29

@Vendula1311 Píšeš, že topíte jak blázni a větráte ještě víc. Chce to nějak rozumně - při větrání by nikdy neměly vychladnout zdi, pouze se vyměnit vzduch, aby odešla pára, která se díky teplu uvolní. Větrat oknem dokořán a ne ventilačkami. Pokud tohle dodržujete, tak ještě asi podpořit nějakým tím nátěrem a víc asi dělat nemůžete.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >