Blikající kontrolka motoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 11.12.16 09:57
Blikající kontrolka motoru

Jsem neřidič, tak se omlouvám kdyžtak za otázku :D Partner přijel z noční a říkal, že v autě bliká kontrolka motoru, že netuší proč. Teď spí a potřebovali bysme odpoledne jet na nákup. Tak nevím, zda to riskovat, nebo nejprve zajet někam, kde nám řeknou, co s tím přesně je? KOukala jsem na internet, ale stejně nejsem chytřejší. Poradíte? :)

Reakce:

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 11.12.16 10:07

„Je to rozbitii“ to bylo prvni co manza rek, kdyz sem mu to precetla. Muze to byt cokoliv. Jestli to sviti stale, je to trvalejsi zavada, kdyz to problikava, je problem spise v eletrice. Nejlepsi jet s tim za nekym kdo ma diagnostiku na auta. Ale ze by to risknul a jel.

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 11.12.16 10:31

Me to takhle sviti od 120tis najetych km. Za chvili budu mit najeto 300tis. Nikdy se neprislo na to, proc. Vzdycky to v servisu zhasli a za chvili to sviti zas. :P

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 11.12.16 10:33

@Chiquinquirá To s tim blikanim nemusi byt pravda, jsou auta, kterym kontrolka sviti pri mene zavazne zavade a blika pri takove, se kterou se nema jet. Ale jinak souhlas s tim, ze bez dignostiky tezko rict, co to muze byt.

Tunrida
Hvězda diskuse 47785 příspěvků 11.12.16 10:52

To může být cokoliv. První co, tak vezmi návod od výrobce a tam budeš mít pokyny, jak závažná závada to je. Nebo sem aspoň napiš typ auta. Takhle jen tak se nevymyslí vůbec nic. Tahle kontrolka SVÍTILA jednu dobu v autě bráchovi a jezdit se s tím mohlo. Ale už nevím, co s tím bylo.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 11.12.16 10:55

@Tunrida Mam pocit, ze treba umirajici lamda sonda, ma to pak vyssi spotrebu, nesplnuje to emise, ale jezdit se s tim da.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 11:46

My to takhle měli s chybějící brzdící kapalinou, ale může to být i něco jiného. Záleží na typu auta apod.

Chyba - přítel říká, že to může být velký průser, otázka je, co je to za kontrolku.

omites
Extra třída :D 12740 příspěvků 11.12.16 12:14

Me treba takhle sviti elektronicke rizeni motoru. Jezdim s tim. Kdyz to zacalo blikat, odesla civka. Na 3 valce jsem jeste objezdila pojizdky po okrese a odvezla to do servisu az pak.
Ale ja uz to auto znam.

Oranzova kontrolka neni takova hruza oproti cervenych :P

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 11.12.16 12:21

Tak na Fordu, když tohle blikalo, tak šla do kopru lambda sonda, na Dacii se to na diagnostice vynulovalo a cajk už 2 roky. Ale těžko říct, nějaký dlouhý štreky bych s tím nejezdila, jednu cestu na nákup bych riskla. Zajeďte si pak nejlépe do servisu ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.16 12:30
@EmmaSwan píše:
Jsem neřidič, tak se omlouvám kdyžtak za otázku :D Partner přijel z noční a říkal, že v autě bliká kontrolka motoru, že netuší proč. Teď spí a potřebovali bysme odpoledne jet na nákup. Tak nevím, zda to riskovat, nebo nejprve zajet někam, kde nám řeknou, co s tím přesně je? KOukala jsem na internet, ale stejně nejsem chytřejší. Poradíte? :)

ja osobne bych neriskovala :roll: :roll:

EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 05.01.17 10:27

Zkontrolováno a nic tomu nebylo. Kontrolka občas svití, jinak ne. Jezdíme s tím v pohodě dál :pankac:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >