Plod má pokaždé méně dní?

Anonymní
9.5.20 12:07

Plod má pokaždé méně dní?

Zdravím :kytka: Jsem poprvé těhotná, tudíž ze všeho vyplašená a překvapená :oops: a ráda bych se zeptala někoho zkušenějšího kdo už tím prošel. Když jsem byla poprvé u dr. podle poslední ms jsem měla být 6+3tt, ale říkala mi že si myslí že je to mladší protože nebylo ještě nic vidět, na druhé kontrole kdy jsem byla 7+3 už bylo miminko a dr řikala že nakonec to sedí ale že jsem 7+0. No a na poslední kotrole kdy jsem měla být 9+3, mě dr chtěla mimi změřit kvůli tomu aby mě poslala na screening. Akorat že mimi vůbec nemohla naměřit kvůli tomu že bylo v blbé poloze, tak mě poslala na hodinu ven, vypít hodně vody a pak znovu utz a tam říkala že naměřila max. 8+6tt, Jsem z toho zmatená, pokaždé mi říka něco jiného a já jsem z toho dost nervózní :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1984
9.5.20 12:24

Vydržela bych do 12 tt na utz. Chodite někam jinam než k vaši doktorce? Jinak za peníze vám udělají utz. např. v Gennetu pro klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
9.5.20 12:25

Zřejmě tvoje dr neumí měřit přesně.. Ono je to milimetr sem a milimetr tam. Pak to udělá rozdíl i týden, hlavně teď v začátku. Já jdu přímo k dr který mi bude dělat screening, aby si plod změřil sám v 10tt, a pak mě objednal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 12:32

Ne, chodím jen ke své dr. No ona řikala že se pořád otáčí že to nejde zaměřit a že to je divné že chce lepší měření. Proto mě také poslalal pít a ať se vrátím s hoodně napitá že to pujde líp… no a stejně o 4 dny méňě

• Citovat
  • Nahlásit
11111
9.5.20 12:43
@Anonymní píše:
Ne, chodím jen ke své dr. No ona řikala že se pořád otáčí že to nejde zaměřit a že to je divné že chce lepší měření. Proto mě také poslalal pít a ať se vrátím s hoodně napitá že to pujde líp… no a stejně o 4 dny méňě

A při prvním měření menší o 3 dny. Rozdíl 1 den mezi 2 ultrazvuky bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
9.5.20 12:55

To určitě není rozdíl 4 dny. Na prvním ultrazvuku ti řekla, že budeš těhotná méně. Na druhém jsi byla 7+0 a na dalším 8+6 místo 9+0 takže rozdíl jen jeden den. Nemuzes to brát podle MS, tam se počítá s ovulací 14 dny a ty víš kdy jsi měla ovulaci? Klid bude to v poho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.20 13:05

Uf tak díky za uklidnění :kytka: Jdu znovu ve středu tak uvidím :)

• Citovat
  • Nahlásit
2446
9.5.20 15:23

Mne řekla dr na začátku že nesedí velikost o 14 dní… upravila podle toho měření a pak už to sedělo celou dobu.. den sem den tam vážně nic neřeší.. jak tu někdo rikal, nemůžeme nikdo přesně vědět, pokud to teda není nějak profesionálně zaměřeno, kdy máme ovulaci.. já ji teda měla ne v půlce cyklu ale na konci.. určitě to bude dobré :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat