Mám ještě čas na interupci?

Anonymní
8.5.20 18:48

Mám ještě čas na interrupci ?

Holky jsem přesně 9tt+ 5 mohu ještě na interrupci popřípadě kolik času ještě mám?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16890
8.5.20 18:55

Do 12. tydne můžeš (tzn jeste 2 tydny), res to ale okamžitě, vcera bylo pozde… na miniinterupci uz cas nemas. Uz tam bude miminko se srdickem a i začíná mit ruce, nohy atd. Proc to řešíš tak pozde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27017
8.5.20 18:56
@Anonymní píše:
Holky jsem přesně 9tt+ 5 mohu ještě na interrupci popřípadě kolik času ještě mám?

U nás se dělá do 12 týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.20 19:14

@Kriss Tina uvádí se do 12 týdne a ze to je 10 týdnu od oplodnění nevím jestli mám na to ještě čas mám 2 děti a čekám třetí strašně jsem se těšila a přítel se semnou rozešel já to sama se třemi dětmi nezvládnu vůbec ne finančně :((((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.20 19:15

@Kriss Tina mám strach ze už to nestihnu a neuživym své děti a socialka mi je odebere :( jsem na sebe naštvaná a nešťastná :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.20 19:16

@Kriss Tina se dvěmi dětmi mohu do práce jsou už větší ale s miminkem už ne

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.5.20 19:19

@Kriss Tina Řešit to mužů až v pondělí snad nebude pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
31917
8.5.20 19:32

Tři děti a ani si ji nevzal. Úžasný týpek, opustit ženskou v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4832
8.5.20 19:33
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Řešit to mužů až v pondělí snad nebude pozdě

Pokud jsi 9+5, tak cas jeste mas. Dojdi hned v pondeli k doktorce a objednej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890
8.5.20 19:34
@Anonymní píše:
@Kriss Tina uvádí se do 12 týdne a ze to je 10 týdnu od oplodnění nevím jestli mám na to ještě čas mám 2 děti a čekám třetí strašně jsem se těšila a přítel se semnou rozešel já to sama se třemi dětmi nezvládnu vůbec ne finančně :((((

9+5 je desátý tyden to se pocita od ms, takže čas máš. Víš že bys mohla od otce dítěte požadovat alimenty i na sebe, kdyz se staras o dite do 2 let? Plus alimenty na deti, prispevky na deti od statu, mpzma i bydleni kdyz splnis podminky, brigadu. Fakt bys to nezvladla? Je to sice těžké, ale kdyz bylo mimi chtene, tak te to semele psychicky o to víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
8.5.20 19:36
@Burj Chalifa píše:
Tři děti a ani si ji nevzal.

Ty jsi nějak optimistická. ;) Jak víš, že jsou jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.20 19:36
@Anonymní píše:
@Kriss Tina mám strach ze už to nestihnu a neuživym své děti a socialka mi je odebere :( jsem na sebe naštvaná a nešťastná :(

Kdyby to šlo, tak bych ti napsala, ať mi ho dáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
8.5.20 19:37

Čas ještě máš, ale počítej tak 5000 za zákrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12042
8.5.20 19:39
@Anonymní píše:
@Kriss Tina uvádí se do 12 týdne a ze to je 10 týdnu od oplodnění nevím jestli mám na to ještě čas mám 2 děti a čekám třetí strašně jsem se těšila a přítel se semnou rozešel já to sama se třemi dětmi nezvládnu vůbec ne finančně :((((

To mě moc mrzí, nedá se vztah zachránit? Jsi si jistá, že je to definitivní? Myslím si, že by se to nějak dalo, ale je to tvůj zásah do svědomí…

Přeji, aby vše proběhlo bez komplikaci :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
8.5.20 19:39
@mamule42 píše: Čas ještě máš, ale počítej tak 5000 za zákrok.

U nás 6500 :poblion: šílený ty ceny. A budeš muset být v nemocnici přes noc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama