Prvorodička a přenášení

22
8.5.20 11:52

Prvorodička a přenášení

Ahoj všem :mavam: dnes jsem už 40+5 a už to začíná byt docela i zahul na psychicku, tak by mě zajímali vase příběhy, jestli jste taky prenasely a jak to dopadlo, jestli nakonec vyvolavanim nebo to prislo samo?

V pondělí a včera mi delali Hamiltona, po prvním mě dole vše bolelo, hodně jsem špinila a prislo mi, ze mi i po troškách odchází hlenová zátka. Po tom včerejším, jsem nešpinila skoro vůbec, přidaly se jen ms bolesti, ale zase nic. Dnes rano mi zřejmě zase odešla hlenová zátka a i trosku kleslo bříško, poznala jsem to v zrcadle a hlavně pocitově, ze se mi lépe dýchá.
No každopádně jinak se cítím skvěle, už jsem zkusila snad všechny možný metody na vyhánění, ale nic nezabralo, začínám byt docela bezradná. V pondělí se mám dostavit na kontrolu, kde naplanujeme vyvolávání, kterého se dost bojim :( Asi potrebuju nějak podpořit od někoho, kdo si prošel tím samým a ví jak je to přenášení už náročné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6548
8.5.20 11:59

Rodila jsem ve 40+6, pricemz den predtim jsem mela jen trosku krve na intimce, ale polekalo me to a tak jsme jeli. V 7h vecer prijem v porodnici, syn se narodil o pul sedme rano druhy den, zadne vyvolavani, oxytocin, nastrih, poraneni, na tri zatlaceni byl syn venku.

Za 6 tydnu cekam druhe, tak jsem zvedava, jake to bude tentokrat.

Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
8.5.20 12:01

Pondeli je az za dlouho :) z pohledu 40+5 za dlouho, muzes zacit rodit treba za 2 hodiny :) ja teda rodila 40+3, ale do 41 by ve vinohradske nedelali ani toho hamiltona..drzim palce at je to nejdyl nedelnatko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24409
8.5.20 12:01

Ja prvního rodila 40+2, žádné velké přenášení, ale pointa je, že se vše může měnit z minuty na minutu, klidně můžeš mit odpoledne dítě venku :D předem se nestresuj vyvoláváním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
8.5.20 12:02

Pondeli je az za dlouho :) z pohledu 40+5 za dlouho, muzes zacit rodit treba za 2 hodiny :) ja teda rodila 40+3, ale do 41 by ve vinohradske nedelali ani toho hamiltona..drzim palce at je to nejdyl nedelnatko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
8.5.20 12:11

Klídek :) byla neděle a byla jsem 40+5 a šla jsem do nemocnice na monitor, ten byl klidný jako letní hladina… vůbec ale vůbec nic se nedělo… poslali mě domu, ze za tři dny mám přijít zase. Ten den jsem si četla knížku, krasne se odpoledne ještě vyspala, dala si vanu a pak mi začaly kontrakce, asi v 19 hodin a v 1 ráno byl kluk na světě, to už jsem teda byla 40+6 oficiálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
8.5.20 12:55

Ahoj. Mně dělali Hemiltona 40+6, byl čtvrtek a na vyvolání mě objednali až na úterý. Jak já už chtěla porodit! Ale žádný poklesnutí bříška nebo poslíčci nikde. A pak najednou v 8 večer začali bolesti, ve 2 ráno už pravidelný tak jsme jeli a v pátek v 5 ráno byla malá na světě. Přeji ať je to také tak rychlé! Přenášení je fakt vopruz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
8.5.20 12:56

První jsem rodila 41+1. Teda na kontrole 41+0 se už aspoň něco dělo (2 stahy za hodinu…). Dcera se narodila pak v noci. Rodině a známým jsem oznámila, že ještě jednou uslyším dotaz jestli uuuuž, tak jim pak mimino měsíc neukážu :cert: většina si dala říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 12:59

Rodila jsem 41+2 (začalo to samo, nechtěla jsem hamiltona ani nic podobného). Kdybych neporodila do 41+6, tak bylo naplánované vyvolání.

• Citovat
  • Nahlásit
10816
8.5.20 12:59

První jsem rodila 40+5 den před jsem byla na kontrole s tím, že mám pravidelný bolesti v zádech a to mě řekli, že to vůbec nevypadá a v noci se to rozjelo. Druhý jsem rodila 41+3 uz hrozilo vyvolávání, ale naštěstí pár hodin před mi praskla voda a začaly kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9680
8.5.20 13:09

Já měla porod vyvolaný. Vysoký tlak tak mě nechtěli nechat dlouho přenášet. Vyvolaný porod ve 41+3. Zkusila jsem kde co až na ten ricinový koktejl :lol:
Ani veliká bouřka během které porodila většina rodiček mi nepomohla.

Každopádně přeji ať máš brzy miminko u sebe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
8.5.20 13:58

A vy co jste rodily vyvolávaně jaké to bylo? Všude ctu, ze je to mnohem více bolestivejsi, já se teda spis bojim toho, ze ani vyvolávání nezabere a nakonec mě po xx hodinách bolesti pošlou na císaře. Už mám v hlavě samozřejmě ty nejhorší scénáře :?

Na otázky typu jestli UZZ?! Jsem úplně alergicka, tak určitě bych jim nedala vědět, kdyby jako uuuzzz, achjo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2155
8.5.20 14:03

Já sem měla u syna termín v pátek a dělali mi taky Hamiltona, přes víkend mi trošku odešla zátka. A nakonec v pondělí jsem šla na vyvolání. Hele v pohodě. Za 6 hodin byl malý na světě. V 9h začali první tabletkou, v 11h druhou, ve 14 h pichli vodu a dostala jsem epidural a v 15h byl malý na světě. Teď jsem v 36tt a jsem zvědavá, jak to bude s druhým :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
8.5.20 19:04

Vždyť nepřenášíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
8.5.20 19:34

Rodila jsem v 37tt - vyvolávaně. Též jsem prošla hamiltonem a nějakým lékém na uvolnění porodních cest, nakonec jsem se rozrodila sama. Ale je pravda, že mi dali ten lék a já místo toho abych si šla lehnout, začala jsem v nemocnici chodit po schodech nahoru a dolů asi hodinu, byla to makačka, ale ještě ten den se malá narodila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neboj, ono to přijde, hlavně se hoď do pohody. Já taky zkoušla vše možné. v pondělí jsem měla nastoupit na preindukci. V neděli jsme si s partnerem udělali hezký den a já na preindukci šla s pocitem, to dám :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat