Plot na klíč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 20:40
Plot na klíč

Ahoj, chystáme se jeczatbsi udělat kvůli vlezlym sousedum betonovy plot. Máte někdo zkušenost, kolik to asi tak ve výsledku stojí??? Jde nám jen o 15m bez extra srand. Prostě jen pár sloupků nechat vrazit do země…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 20.07.19 20:44

Jen zabetonovat par trubek a natahnout pletivo? Nebo co myslite tim „betonovym plotem“?

Ale staci se obratit na firmy co to delaji a zdarma to naceni.

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 20:46
@Cenarius píše:
Jen zabetonovat par trubek a natahnout pletivo? Nebo co myslite tim „betonovym plotem“?Ale staci se obratit na firmy co to delaji a zdarma to naceni.

Betonovy plot jakože plot z betonových desek. Obykle 200×50 kde se skládají na sebe do potřebné výšky mezi betonové sloupky.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 20.07.19 20:48

@D.vojtech na ten v nejake vysce (140cm?) potrebujete povoleni a souhlas souseda. Nemuzete si postavit jen tak betonovou zed.

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 21:06
@Cenarius píše:
@D.vojtech na ten v nejake vysce (140cm?) potrebujete povoleni a souhlas souseda. Nemuzete si postavit jen tak betonovou zed.

Stav po novele k 1. lednu 2018

Od 1. ledna 2018 dochází ke zjednodušení procesu výstavby plotu, neboť odpadá povinnost hlásit stavebním úřadům stavbu plotu, což mimo jiné znamená, že na stavbu plotu již nebude potřeba souhlas sousedů.[3] Uvedené však platí pouze v případě, kdy zamýšlený plot nehraničí s veřejným prostranstvím a/nebo není vyšší než 2 metry. Jestliže plot sousedí s veřejným pozemkem (např. chodník), pak bude mít majitel stejné povinnosti jako před 1. lednem 2018 (viz výše).

Nezlobte se, ale odpovídáte abyste prudil??? Pokud vím, tak svůj dotaz jsem směřoval trošku jiným směrem…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 20.07.19 21:12
@D.vojtech píše:
Stav po novele k 1. lednu 2018

Od 1. ledna 2018 dochází ke zjednodušení procesu výstavby plotu, neboť odpadá povinnost hlásit stavebním úřadům stavbu plotu, což mimo jiné znamená, že na stavbu plotu již nebude potřeba souhlas sousedů.[3] Uvedené však platí pouze v případě, kdy zamýšlený plot nehraničí s veřejným prostranstvím a/nebo není vyšší než 2 metry. Jestliže plot sousedí s veřejným pozemkem (např. chodník), pak bude mít majitel stejné povinnosti jako před 1. lednem 2018 (viz výše).

Nezlobte se, ale odpovídáte abyste prudil??? Pokud vím, tak svůj dotaz jsem směřoval trošku jiným směrem…

tak si ho dej na stavební forum když se ti odpověd nelíbí a mimochodem tohle si snad zjistíš a spočteš celkem snadno :roll:

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 21:25
@ka2ka píše:
tak si ho dej na stavební forum když se ti odpověd nelíbí a mimochodem tohle si snad zjistíš a spočteš celkem snadno :roll:

Vy budete nějaká chytrá, že? :potlesk: No, že mě to nenapadlo hned si to spočítat.. No.. Ono to bude možná v tom, že kalkulace od firmy ukazuje materiál, práci, dovoz, ale nechává si otevřeny prostor, kde zmiňuje, že výsledná cen a se může navysit když.. A asi deset položek… Jo vim, má chyba.. předpokládal jsem, že web, kde se probírá absolutně vše ze života, že zde nebude člověk lyncovan, za stručný dotaz smerovany k lidem, co si nechali delat plot.

Ptám se kolik je hodin a odpověď zní prší. To se stavebním forem nemá nic společného. Problém není ve mě, ale že se najdou lidé, kteří se cítí být oslovení dotazem ač nemají odpověď a tak se budou chytat čehokoliv jen aby světu mohli ukázat svoji domelou nadrazenost. :zed: :zed:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 20.07.19 21:44
@D.vojtech píše:
Vy budete nějaká chytrá, že? :potlesk: No, že mě to nenapadlo hned si to spočítat.. No.. Ono to bude možná v tom, že kalkulace od firmy ukazuje materiál, práci, dovoz, ale nechává si otevřeny prostor, kde zmiňuje, že výsledná cen a se může navysit když.. A asi deset položek… Jo vim, má chyba.. předpokládal jsem, že web, kde se probírá absolutně vše ze života, že zde nebude člověk lyncovan, za stručný dotaz smerovany k lidem, co si nechali delat plot.Ptám se kolik je hodin a odpověď zní prší. To se stavebním forem nemá nic společného. Problém není ve mě, ale že se najdou lidé, kteří se cítí být oslovení dotazem ač nemají odpověď a tak se budou chytat čehokoliv jen aby světu mohli ukázat svoji domelou nadrazenost. :zed: :zed:

promin ale ty jsi fakt mimo, oslov víc firem a pak si vybereš popřípadě dokážeš sklepnout cenu, nechápu co na tom hledáš za vědu

nunik
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 20.07.19 21:47

Soused ma tento plot z betonovych dilcu. Ma ho 2 m vysoky a platil i s veskerou praci 1800kc/m2.

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 21:48
@ka2ka píše:
promin ale ty jsi fakt mimo, oslov víc firem a pak si vybereš popřípadě dokážeš sklepnout cenu, nechápu co na tom hledáš za vědu

Za prvé, nevím proč mi tykate… A za druhé, nejdříve se zeptám lidi okolo, udělám si obrázek a pak teprve budu podnikat další kroky. Na tom fakt nic zarazejiciho není. Mimo jste spíše vy, poněvadž neustále tady do mě investujete energii ač nemáte odpověď k mému dotazu. :think:

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 21:49
@nunik píše:
Soused ma tento plot z betonovych dilcu. Ma ho 2 m vysoky a platil i s veskerou praci 1800kc/m2.

Děkuji za odpověď :potlesk: :srdce: :srdce:

nunik
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 20.07.19 21:53

@D.vojtech neni zac :mrgreen: ma ho z jedne strany hladky a z druhe s dekorem, uplne bez dekoru by mohl byt levnejsi, ale to netusim o kolik ;)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 20.07.19 21:53
@D.vojtech píše:
Za prvé, nevím proč mi tykate… A za druhé, nejdříve se zeptám lidi okolo, udělám si obrázek a pak teprve budu podnikat další kroky. Na tom fakt nic zarazejiciho není. Mimo jste spíše vy, poněvadž neustále tady do mě investujete energii ač nemáte odpověď k mému dotazu. :think:

protože si tu tykají všichni takže sorry vážený pane, a ten obrázek si těžko uděláte protože materiál a práce stojí všude jinak :mrgreen: takže karel vám napíše částku a jirka o x tisíc jinou protože bydlí jinde, ale jo ptejte se a dělejte si obrázek

D.vojtech
Povídálka 13 příspěvků 20.07.19 21:58
@ka2ka píše:
protože si tu tykají všichni takže sorry vážený pane, a ten obrázek si těžko uděláte protože materiál a práce stojí všude jinak :mrgreen: takže karel vám napíše částku a jirka o x tisíc jinou protože bydlí jinde, ale jo ptejte se a dělejte si obrázek

Vy asi nebudete moc inteligentní, že? Možná si tykaji všichni, ale takový argument je lichý v případě, kde já vám od začátku vykam. A tykat někomu, kdo vám projevuje úctu i přes to, že si o vás myslí, že i jeho slepice v kurníku mají větší hodnotu než vy, je minimálně neslušné a vaši vizitkou. Tímto bych to ukončil. :pocitac:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15967 příspěvků 20.07.19 22:01
@D.vojtech píše:
Vy asi nebudete moc inteligentní, že? Možná si tykaji všichni, ale takový argument je lichý v případě, kde já vám od začátku vykam. A tykat někomu, kdo vám projevuje úctu i přes to, že si o vás myslí, že i jeho slepice v kurníku mají větší hodnotu než vy, je minimálně neslušné a vaši vizitkou. Tímto bych to ukončil. :pocitac:

díky :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama