Po kaši ještě mléko??

493
12.7.05 21:22

Po kaši ještě mléko??

Ahoj holky,

nevím, jestli mám dávat po kaši ještě mléko - zatím jsem to dělala tak půl na půl - podle toho jestli se Ondrášek tvářil spokojeně a jestli jsem měla nalité prso. Říkala jsem si ale, že by bylo dobré dělat to pouze jedním způsobem, aby měl malý trochu řád. Po kaši mu dávám napít ještě vody, takže doufám, že žízeň nemá… Jak to děláte vy?

Díky za rady

Dobrou noc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12468
12.7.05 21:27

Pajino nepises jak je stary? Myslim, ze na tom hodne zalezi, protoze treba v roce by uz nutne mliko nemusel, zatimco v 6mesicich bych mu ho urcite nabizela :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
12.7.05 21:28

:D ahoj Paji,

já ještě malého po kaši nakojím, je pak spokojenější.Myslím, že tím nic nezkazíš.Mlíčko se hodí vždycky.papa Justula :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
12.7.05 21:28

Ahoj Pajino,
nenapsalas důležitou věc - jak je Ondrášek starý? My máme roční slečnu a kromě ranního kojení po probuzení kojím už jen večer po kaši. Zatím to nehodlám měnit, ještě pár měsíců vydržím. Moc už nevypije, ale je u mně a príma se jí usíná. Pak ji sice proberu mytím zoubků, ale stejně je to fajn. Kdybych ubrala kojení po kaši, už by nám toho moc nezbylo.

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
12.7.05 21:30

Nevím, kolik tvému prckovi je. Já na kaši malou naučila poměrně nedávno a fungovalo to tak, že po koupání mezi 19 a 20 dostala kaši a pak kolem 21 kojo a šla spát. Ale protože začínáme pomalu s odstavováním, myslím, že pro nás je lepší před spaním kojo nedávat, aby si to nespojovala a nezvykla si, takže kojím odpoledne jako druhou sváču (zatím), večer pak dostane kaši a pak už jen něco k pití (čaj, voda). Spát musí bez prsa. Kojo pak pokračuje zas v noci.
GaB, 9,5měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
12.7.05 21:31

Je mu 8 měsíců a s kojením už mám trochu problém, protože z pravého prsu už se sám odstavil a levé je celé rozkousané, takže jsem ráda, když nemusím tak moc kojit. Přes den už jedno kojení nahrazujeme sunarem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
12.7.05 21:56

Já chci postupně, velmi pomalu, ale jistě, odstavit, protože malá má 7 zubů a kojení se začíná, stejně jako po porodu, stávat mojí noční můrou. O tom, že v noci by pořád jen dudlala a zlobí, ani nemluvim…takže jsem ráda, když se mi to podaří, že po kaši dostane už jen hrnek a mě zas až v noci, prsa si víc odpočinou.
Pokud to cítíš tak, že si o to jedno kojení odpočineš, malej neni, jiné pití ti bere, tak v tom problém nevidím. Rozhodně nezastávám názor kojení za každou cenu a nutně např. do roka, dvou, nebo naopak jen do 6měs. Myslím, že to poznáš jen ty sama, řekne ti to tvé dítě a tvé tělo.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1460
12.7.05 23:14

Paji,

mlíčko je lepší svým složením a kontaktem s maminkou, voda zase lépe vyčistí pusinku po kaši. Děti by neměli na noc moc sladkého, zapití kaše vodou určitě nevadí. Pokud je už dítko větší a Ty máš problémy s kojením, můžeš dát klidně neslazený čaj nebo vodu.

My jsme to řešili řídkou kaší do láhve, ale teď už máme jeden kaz v mléčném zoubku, protže ty kaše byly spazené a manžel si zvykl dávat je pořád - i v noci…

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama