Po pátém rande nepíše

938
29.4.16 15:13

Po pátém rande nepíše

Milé dámy (eventuálně i pánové).

Pročítám zdejší diskuze už dlouho, ale nikdy jsem nic nepřispěla, natož abych založila nové téma. Mám ale trápení, se kterým se vlastně nemám komu svěřit, a tahle cesta mi přijde ideální :( Jsem trochu zvláštní povaha, nemám moc kamarádů a ve svém věku (24) za sebou ani nemám žádný vážný vztah, proto taky teď nevím, jak se zachovat.

Seznámila jsem se se super chlapem, který mi povahově hodně seděl. Také spíš introvert, se zájmem o historii, umění, politiku. Zkrátka měli jsme si o čem povídat. První setkání bylo takové hezké klasické rande nad dobrým pitím. Na konci mi dal pusu. V té době jsem měla hodně zlomené srdce a nic jsem si od toho radši neslibovala. On mě ale mile překvapil, psal mi a brzy zval na další schůzku, tak jsem se rozhodla mu dát šanci. Byli jsme na výletě a pak mě pozval k sobě domů :oops: Neodmítla jsem, ale k ničemu nedošlo. Udělal mi večeři, poslouchali jsme muziku, bavili se o našich studiích. Bylo jen nějaké pohlazení a pusa. Když mě šel doprovodit na autobus a pak na stanici objímal, tak to pro mě byl jeden z nejkrásnějších zážitků v životě vůbec. Rozhodla jsem se jít s pravdou ven a řekla jsem mu, že jsem ještě nikoho neměla. On na to reagoval tak víceméně neutrálně, že by se i přesto chtěl scházet dál - teď bych asi měla dodat, že jsme se seznámili přes Tinder, takže jsem tak nějak celou dobu vycházela z toho, že mu jde hlavně o to jedno. Třetí rande inicioval také on, opět to byla velká romantika :oops: a stejně tak čtvrté. Vznášela jsem se opravdu na obláčku, choval se vždy moc hezky… bohužel se ale na čtvrtém rande něco zvrtlo. Zabředli jsme do takového na úplně super rozhovoru, který začal on a ve kterém jsem mu řekla, že mám strach se do něj zamilovat, protože si myslím, že mě stejně dřív nebo později opustí, a že s ním rozhodně nebudu spát bez vážného vztahu. Na to on mi řekl, že mě má hodně rád, ale že se nedokáže tak rychle zamilovat… Že už přítelkyni nemá 10 let (údajně), protože jeho první láska mu hodně ublížila. Druhý den jsem mu snad poprvé napsala jako první já s tím, že jsem na něj nechtěla nijak tlačit a že doufám, že se má dobře. Odepsal, že je všechno v pořádku a nějaké zdvořilostí kecy okolo. Pak už se neozval asi 4 dny, což jsem dost obrečela, tak jsem se znovu rozhodla ho kontaktovat, zda se zase nesejdeme. Pozvání přijal a hned druhý den jsme se viděli. Skončili jsme v posteli, ale ne klasickým sexem. To bylo minulý čtvrtek… od té doby mi napsal něco neutrálního (naposledy v úterý), ale od úterý se neozval. Zkrátka po tom čtvrtém rande už to není takové jako dřív a vypadá to, že tenhle týden se nesejdeme. To je poprvé od okamžiku, kdy jsme se poznali. Mám takové tušení, že se seznámil s někým jiným.

Sama už ho nikam zvát nebudu, teď je teoreticky na řadě on, ale moc mě to trápí. Asi jsem si ho nějakým způsobem zidealizovala, přišlo mi, že se k sobě super hodíme. Nejspíš ho vyděsilo to, že jsem začala mluvit o vztahu. Studuji VŠ, ale moje naivita nezná mezí. Jsem tak nějak smířená s tím, že na něj musím zapomenout… ale je to hodně těžké. Rozhodla jsem se založit si profil na seznamce a z těch chlapů, kteří mě tam oslovili se mi nepozdává ani jeden. Ještě bych mohla napsat, že tento můj vysněný je Švýcar a celý náš tenhle případ se odehrává ve Švýcarsku. Seznamka je česká, je jedu za chvíli do ČR, což ale ten můj princ nevěděl, neřekla jsem mu to, prostě jsem počítala s tím, že kdyby nám to klaplo, tak se sem přestěhuju. Stejně si chci tady udělat doktorát.

Budu ráda za jakékoliv reakce… jak byste se zachovali vy? Jak zapomenout? A kde najít chlapa na úrovni, když ven za zábavou až tak často nevyrážím? :oops:

Příspěvek upraven 30.04.16 v 01:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
29.4.16 15:20

5.rande

Ja s tim zkusenosti nemam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
29.4.16 15:23

Sám ti řekl, že tě nemiluje. Hlavně ho nekontaktuj. Když by měl o tebe zájem, tak
se ozve sám. Třeba to nebyl ten pravý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
29.4.16 15:23

Presne tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
29.4.16 15:25

Co chces poradit, tech moznosti proc z toho vycouval je mnoho. Jako nejpravdepobonejsio se mi jevi, ze toho mel rozehrano vic a proste ho nejaka zaujala vic. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
29.4.16 15:26

Díky za reakci, kontaktovat ho nebudu, to bych si radši uřízla ruku :zed: že mě nemiluje mi řekl nepřímo… řekl, že mě má rád, ale nevěří na lásku na první pohled a zamilovat se mu trvá, jen abych to upřesnila 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
29.4.16 15:27

Tak v první řadě bych ráda řekla, že VŠ s naivitou nemá nic společného ;) naivní jsme každý trošku, neměla si s nim chodit do postele, pokud si tak nějak tušila, že chce s tebou jen spát. Ale zase říkáš, že jste se sešli 4×, předpokládám tak během měsíce třeba, takže tak… možná ho vyděsilo to co si řekla :nevim: měla si tomu nechat volný průběh. Ono tohle vylejvání srdíčka a dojímání nad vlastním osudem na začátku není moc dobré.

Hlavní je, že on evidentně moc zájem nemá, uvidíš jak se to vyvrbí dál, takže tak jak rychle do tvého života přišel, tak rychle odejde, za měsíc budeš v pohodě :palec: proč tak horlivě hledáš chlapa ve Švýcarsku? Trošku to na mě působí jako by ses potřebovala někomu uvázat na krk, což chlapi taky vycítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
29.4.16 15:27

Vím, že to ženám zní brutálně, ale funguje to tak, že zamilovat se musí nejdříve muž a spolehlivou cestou, jak mu v tom zabránit, je předčasné a překotné projevování něhy a citu! Musíte mít emoce jako na uzdě, muže pozorovat, zkoumat, nepřipouštět si je k tělu /což je myšleno více symbolicky/ a trochu je znejisťovat. Muži se bojí „hnízdicích“ tendencí u žen a prchají kosmickou rychlostí, jakmile jsou s nimi konfrontováni. Buďte kamarádská, ale i koketní, provokujte a stahujte se zpátky, buďte pro muže zajímavá jako žena i člověk - a hlavně tím, že si Vámi nebudou stoprocentně jisti. Pouze tak o Vás budou usilovat…
Toť má zkušenost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
29.4.16 15:28

Jo vy jste skoncili i v posteli a byl asi nejaky oralek nebo neco. Nevim mozna jsi mu nesedla, nektery holky se mi treba libi normalne, ale v posteli to neni vubec ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
29.4.16 15:29
@Callipo90 píše:
Tak v první řadě bych ráda řekla, že VŠ s naivitou nemá nic společného ;) naivní jsme každý trošku, neměla si s nim chodit do postele, pokud si tak nějak tušila, že chce s tebou jen spát. Ale zase říkáš, že jste se sešli 4×, předpokládám tak během měsíce třeba, takže tak… možná ho vyděsilo to co si řekla :nevim: měla si tomu nechat volný průběh. Ono tohle vylejvání srdíčka a dojímání nad vlastním osudem na začátku není moc dobré.Hlavní je, že on evidentně moc zájem nemá, uvidíš jak se to vyvrbí dál, takže tak jak rychle do tvého života přišel, tak rychle odejde, za měsíc budeš v pohodě :palec: proč tak horlivě hledáš chlapa ve Švýcarsku? Trošku to na mě působí jako by ses potřebovala někomu uvázat na krk, což chlapi taky vycítí.

Tam je vetsi sance najit nekoho „na urovni“ jak pise.. proste klasika no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
29.4.16 15:30

Popravdě jsem si myslela, že mi na tom pátém rande, které jsem navrhla já, řekne, že už nemá dál zájem se scházet, nebo minimálně poznám, že bude odtažitý. Ale bylo to bohužel z mého pohledu ještě lepší než ta rande předchozí a doufala jsem, že se to spraví :,( :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
29.4.16 15:32

Chlap se ve většině případů nikdy nerozhodne sám…dokonce i rozvody a rozchody iniciují ženy a milenky.
Chlapi jsou opatrní s verdiktama:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
29.4.16 15:34

Ano to byla chyba… měla jsem tomu nechat volný průběh. Já jsem věděla, že jsem to pos… hned jak jsem vyřkla něco o vztahu. Jsem tady už delší dobu, takže zkrátka hledám v místních vodách :think: ale je fakt, že zatím na mě všichni chlapi působí jako mnohem větší gentlemani než Češi, ale to je možná náhoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
29.4.16 15:37
@Scarabeuss píše:
Tam je vetsi sance najit nekoho „na urovni“ jak pise.. proste klasika no :mrgreen:

Jaká klasika??? Já si myslím, že ve státech rozdíl moc není… debilů a debilek je všude dost, záleží na kvalitě daný osoby, vůl ke krávě, král ke královně… teď to nemyslím na tebe zakladatelko, abys to špatně nepochopila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
29.4.16 15:37

Tak příště se nenechat unést, nedávat nic najevo a ono se to vyvrbí samo…
ne nadarmo se říká, že muži jsou lovci…chtějí tu, která dává najevo lehký nezájem, když je to moc lehká kořist, která se sama citově odhaluje, je to pro ně nuda:-)
Chybami se člověk učí, příště to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat