Po příkrmech ještě kojení?

24
26.8.21 14:42

Po prikrmech ještě kojení?

Maminecky, maminky dotaz. Už druhým měsícem máme k obědu zeleninové příkrmy a sem tam začínáme i s masem. Občas dáme i presnidavku odpoledne, někdy kaši k večeru, ale není to pravidlo. Vždy po obedovych prikrmech nabízím prso ke kojení a mladík vždy vypije podle mě dost navrh i když k obědu dávám vodu. Pak následuje samozrejme blindeni. Jak to mám ukorigovat.? Mám dát jen zeleninový, masozeleninovy příkrm na oběd nabídnout vodu a pak už nekojit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10801
26.8.21 14:52

Tak jestli se ti po tom pozvraci tak bych už prso nedávala pokud sni dost prikrmu. Kdyžtak třeba za hodinu, dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
26.8.21 15:14

Prso bych nenabizela, ale pockala bych, az si o kojeni rekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
26.8.21 15:14

Tak záleží kolik toho sni, pokud celou porci a zapije to vodou, tak už nekoj. Prso dej třeba hodku- dvě potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
26.8.21 15:29

Mě paní doktorka řekla, že pokud nesní aspoň 100 ml tak ho mám dokrmit mlékem, ale s nějakou prodlevou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
26.8.21 15:35

Dobrá, dekuju holky. :oops: zkusím. Nerada bych, aby byl třeba po obědě dehydrovany nebo tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
26.8.21 16:01

V období, kdy dítě snědlo pár lžiček jsem ještě dokojila, ale pak už ne. Jakmile mi snědlo plnou porci, už jsem nekojila.
S přibývajícími chody jsem postupně rušila kojení, až jsme skončili jenom s cucáním večer (uspání, rituál) a v noci. Nakonec jsem končila kojením v noci, když dítě začalo spát celou noc (cca v roce a půl). Nic drastického, všechno šlo přirozeně, samo. V podstatě se odstavilo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
26.8.21 16:26
@Lujza031 píše:
Mě paní doktorka řekla, že pokud nesní aspoň 100 ml tak ho mám dokrmit mlékem, ale s nějakou prodlevou.

Doktorku ohledne jidla neposlouchej, vetsinou tomu rozumi jak koza petrzeli :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14686
26.8.21 16:27
@Domina19 píše:
Dobrá, dekuju holky. :oops: zkusím. Nerada bych, aby byl třeba po obědě dehydrovany nebo tak..

Neboj, dite se dehydruje hlavne kdyz blije, ma prujem, nepije. Beznemu zdravemu diteti, ktere se normalne koji/ji, dehydratace nehrozi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14720
27.8.21 18:58

Já jsem vždycky po jídle dokojila, hlavně ze začátku, kdy moc holky nejedly.
Později jak kdy, většinou jsem čekala až si řekly samy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat