Přesnídávky pro malé děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.8.21 14:19

přesnídávky pro malé děti

Zdravím, myslíte si, že je vhodné dávat malým dětem přesnídávky? Já jsem si totiž všimla, že to maminky dávají i dětem v kočárcích. Není to pro tak malé děti nezdravé? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1350
19.8.21 14:21

Res sebe a sve dite ( pokud nejake mas ) a ne ostatni maminky :palec: kdyby se tim kazdy ridil, bylo by krasne na svete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34529
19.8.21 14:26
@llida píše:
Res sebe a sve dite ( pokud nejake mas ) a ne ostatni maminky :palec: kdyby se tim kazdy ridil, bylo by krasne na svete…
:palec: přesně tak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83

Proč by mělo být jidlo nezdravé? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16143

Jako rozmixovany ovoce, že je nezdravé? A malý dítě je kolik? Běžne se začíná s prikrmy mezi 4-6 měsícem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34529
19.8.21 14:27

@martina happy to jsi založila první diskusi s tak palčivým problémem? starej se o sebe a své děti, zřejmě ještě žádné nemáš
jediné, co tě ctí, je že nezakládáš tak trapnou diskusi anonymně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12817
19.8.21 14:28

A co by takové 8 měsíční dítě které ještě nemá zuby a není kojené mělo podle tebe jíst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28658
19.8.21 14:36
@martina happy píše:
Zdravím, myslíte si, že je vhodné dávat malým dětem přesnídávky? Já jsem si totiž všimla, že to maminky dávají i dětem v kočárcích. Není to pro tak malé děti nezdravé? Diky

A co by se podle tebe měli dávat malým detem? :think: když nemají zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 14:36
@JancaS84 píše:
Jako rozmixovany ovoce, že je nezdravé? A malý dítě je kolik? Běžne se začíná s prikrmy mezi 4-6 měsícem.

No, v těch přesnídávkach je docela dost cukru,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28658
19.8.21 14:37
@martina happy píše:
Zdravím, myslíte si, že je vhodné dávat malým dětem přesnídávky? Já jsem si totiž všimla, že to maminky dávají i dětem v kočárcích. Není to pro tak malé děti nezdravé? Diky
@martina happy píše:
No, v těch přesnídávkach je docela dost cukru,

To v ovoci bývá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
19.8.21 14:38

Jde ji o to, ze to neni domaci povarene ovoce. Je to tragedie, deti rovnou odebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
19.8.21 14:38

Tak asi záleží jaké přesnídavky. Máš bio přesnídávky bez škrobu, barviv a přidaného cukru a pak jsou přesnídavky jako Hello, které jsou doslazované, ovoce není příliš kvalitní a obsahuje látky pro děti nevhodné. Máš ale na výběr a zdravé rozhodně vybrat jdou.

Známý, co se zabývá výrobou příkrmů a přesnídávek říká, že je přesnídavka mnohdy kvalitnější než kdybys koupila ovoce v krámě a rozmixovala, protože ovoce, které pak jde na zpracování pro děti mají mnohem přísnější kritéria než to, co najdeš v ovoci v supermarketu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12817
19.8.21 14:44

@martina happy není přesnídávka jako přesnídávka máš kvata přesnídávek které nejsou doslazované ani zahuštované nebo max zahuštěné aby nebyly úplně tekuté nebo můžeš dělat přesnídávku domácí povaříš ovoce a rozmixuješ znova co je na tom špatného? a co by teda podle tebe měli jíst děti které nemjí zuby ale zároven nejsou už výhradně kojené?

https://nakup.itesco.cz/…001005144131

složení obyčejné přesnídávky HAMI nepřijdee mi to jko žádná tragedie je v tom navíc jen rýžová mouka a vitamín C proč by to dítě nemohlo jíst a to nemlivím o tom že je možnost koupit ultra bio přesnídávku jen teda bývají tekutější neb nejsou zahuštěné a dost kapou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
19.8.21 14:50

To je jako by ses ptala, jestli nám přijde vhodné chodit do bazénu v plavkách 8o
Co podle tebe mají jíst mimina? Co by mělo být nezdravého na přesnídávce? Cukr? V dnešní době už je 99 % přesnídávek pro prťata bez přidaného cukru a že je cukr ze své podstaty v ovoci, to snad víš ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
19.8.21 14:51

Mimochodem, jak víš, že v té skleničce od přesnídávky nemají doma namačkaný banán třeba? :think: Já běžně plnila jednu a tu samou skleničku různými domácími příkrmy, když jsme šli ven :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat