Dítě odmítá chodit na nočník

4.2.21 22:41

Po těch dnech nechce na nočník

Holky poraďte, začala jsem v úterý učit syna na nočník, ma 2 roky a poslední dobou si už říkal že chce dělat ee a letěl na záchod tak jsme sundali plinu aby se vycural. První dva dny byly super. Zvládal to perfektně, téměř žádné nehody a došel si dokonce i sám na ten nočnik. Odedneska to ale začal nějak bojkotovat. Když jsem se ho zeptala jestli chce čůrat řekl mi že ne a za chvíli se pocural v pokoji.. Přitom ještě včera když začal čůrat v pokoji tak to vždy zastavil a utíkal to docurat do nočníku.. A ja teď nevím jestli je to normální že po 3 dnech začne dělat toto a mám to vydržet n3bo to mam brát tak že na to není ještě připravený.. Máte některá zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3135
4.2.21 23:36

Ja bych jeste par dni vydrzela. Doma ho nech bez plinky a hodne se ptej, ono mu to sepne. Kdyz se pocura mimo, neřeš, prevlikni. Nehody k tomu patří, a kdyby se to nelepsilo, tak dej zase plinu a par tydnu počkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10914
5.2.21 00:40

Jestli si uz pekne rikal, nechala bych plenu at ho nestresujes nehodama a kdyz si rekne, na vycurani ji sundavejte. Ono to prijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat