Dvouletý najednou čůrá mimo nočník

30
3.1.21 19:28

Dvouletý najednou čůrá mimo nočník

Zdravím a prosím o vaše zkušenosti nebo rady. Dvouletý syn byl doma už bez plenek. Doběhl si i z jiné místnosti k nočníku, stáhl gatě, krásně chodil na malou i na velkou. Máme ještě půlroční miminko, ale staršího jsme začali nechávat bez plen až když už byl brácha na světě. Poslední dva týdny ale začal čůrat mimo. V posteli, na chodbě, v kuchyni, na gauči, křesle… všechno je počůraný. Všimne si toho a uteče, často si pak sedne na ten nočník. Ale nevím, jak k tomu přistupovat. Jak ho neodradit, když se zlobíme (manžela brzdím, ale okřikne ho). Poradíte, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9791
3.1.21 19:42

Vydrž, nám se podařilo odplenkovat až kolem 3 let a tahle fáze přišla taky. Už si hezky chodil na záchod a najednou se zase začal počůrávat. Trvalo to necelé tři týdny a zase bylo vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
3.1.21 20:25

U nás přesně takto probíhala reakce na miminko. Dcera od 22 měsíců suverénně bez plen. V 25 měsících přišlo miminko a začala čůrat všude :roll: Trvalo to cca 3 týdny, nepomáhalo nic, ale pak najednou zase vše v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9791
3.1.21 20:28

Jinak u nás máme taky mladší ještě na plenkách, podotýkám :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.1.21 20:33

Tak díky :) evidentně se to stává. Mně ho je hrozně líto, že udělal zas krok zpátky. Tatínek na něj občas už zakřičí, teď mu i vzal nočník, že se jako zlobí, že utekl. No nevim :D Tak uvidíme. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
3.1.21 20:42

To jsme také zažily. Vrátily jsme na cca týden zase plinku a pak zase odebrali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18900
3.1.21 20:45

@Radum Vydrž malá to dělala dvakrát a trvalo to asi týden. Vždycky jsem po ní chtěla, aby mně to řekla. Pak jsem šla a převlíkla jí a uklidila to.. Pokud se někde počůrala a neřekla to, tak jsem jí vyhubovala. Dokonce jsme jí museli vzít i hrací koberec. Ale přešlo to a jsou jí 2,5 a nepočůrá se ani v noci. A ve dne opravdu vyjímečně, když je zabraná do hry.

Prý to takhle má hodně dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat