Počasí Chorvatsko

6337
29.6.09 20:08

Počasí Chorvatsko

Dobrý večer,

chci se zeptat, jestli se někdo z Vás nevrátil dnes, včera z Chorvatska. Případně, jestli někdo z Vašich známých tam zrovna není a nejste ve spojení?

Zajímá mě, jaké je tam počasí…, v pátek odjíždíme a mám toho prostě plnou hlavu… Jedeme nahoru na Raab.
V dlouhodobých předpovědích na nettu nacházím oblačno, ale vysoké teploty, v reálu to může být samo jinak.

Tak jestli někdo máte info, tak sem s ním. Děkuji moc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
29.6.09 20:28

Luci - dnes jsme se o tom bavili ve školce, prý tam chčije a chčije, ale podrobnosti nevím, tak snad to nebude vaše oblast a dovku si užijete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
29.6.09 20:48

Lacenko, no super, moc jsi mě teda nepotěšila :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
29.6.09 21:50

Ahoj,

tak já v Chorvatsku jsem týden a ještě tady nějakou dobu budu. Počasí je hezké, sluníčko, teplota cca 23-25 stupňů, jemný vítr, sem tam zaprší, ale jen na chvílí.
Je tady příjemně, žádná velká horka, z čehož jsem ráda, ale abych to nezakřikla, dnes teplota šla nahoru, bylo kolem 28 stupňů.
Koupeme se, voda 22stupňů.
Chorvatsko doporučuji!!! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
29.6.09 21:52

Ahoj,
my se vrátili včera. Musím říct, že pohled na moře, do kterýho prší, je fakt drsnej. Zvlášť, když na zadkem stojí dvě děti a kříčí, že chtějí do moře - a teď a hned. Nicméně - v sobotu přišel konečně po týdnu moc hezkej a slunečnej den. Myslím, že už by mělo být hezky. Ale já nejvíce koukám na www.weather.com, tam si zadej do vyhledávače Split a výhled na 10 days. Sledovali jsme tam místní předpovědi počasí a taky zkušenosti domorodců a jednoznačně platí, že od Splitu dolů, tedy Makarska riviera, se počasí trochu točí, tedy zlepšuje. Hodně mraků zadrží hory. Ale raději bych koukla na ten web.
Hodně štěstí a hezkou dovču.
Maaca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
29.6.09 21:55

Ahoj tak nevim jak je tam ted, ale my tam meli byt minuly tyden, v sobotu jsme prijeli, koupali, 30, a v nedeli 20stupnu zima jak svina, prselo, tak jsme to v utery zabalili a jeli domu.
Ale podle predpovedi to vyppada uz docela dobre a koncem tydne uz ma byt jasno. Koukni na
http://www.accuweather.com/world-index.asp?…

zadej si tam primo misto, a stat croatia a vyjede ti tom na 15 dni dopredu.

Preji krasnou slunecnou dovcu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
29.6.09 21:58
Maaca píše:
Sledovali jsme tam místní předpovědi počasí a taky zkušenosti domorodců a jednoznačně platí, že od Splitu dolů, tedy Makarska riviera, se počasí trochu točí, tedy zlepšuje. Hodně mraků zadrží hory. Maaca

:lol: :lol: :lol: Hahaha, se smeju az se tady za bricho popadam, tak u nas to teda neplatilo.
Bylo jsme az skoto u Dubrovniku - 5km od hranic s BaH a hnus fialovej to pocasi a jned za silnici obrovsky hory a nezachytili nic. Taky jsme v to porad doufala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8566
29.6.09 22:14

Takže já to upřesním - dotaz byl, jaké je tam teď počasí.

Přijeli jsme v neděli, pršelo, hodně foukal vítr, v pondělí stejný hnus a od úterý se koupeme a počasí je skvělé.

Jsme na ostrově Pag, Velebit zachytí hodně, proto je tady jinak než v jiných místech, o kterých píšete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.6.09 23:23

Ahoj, přijeli jsme včera po 3 týdnech a počasí nic moc, byli jsme cca 40 km od Splitu a poslední týden hnus, několikrát silné návalové deště, dopo třeba sluníčko, ale po o přeháňky a oblačno. Teď se to má vybírat, tak uvidíš, my jsme chytili první dva týdny nádherné, tak mě ten poslední týden tak netrápí, ale co jsme se bavili s „domorodci“, tak toto si nepamatují, vždy tam prší tak den dva max. vega

• Nahlásit
  • Citovat
5162
29.6.09 23:24
kajdula píše:
Ahoj tak nevim jak je tam ted, ale my tam meli byt minuly tyden, v sobotu jsme prijeli, koupali, 30, a v nedeli 20stupnu zima jak svina, prselo, tak jsme to v utery zabalili a jeli domu.
Ale podle predpovedi to vyppada uz docela dobre a koncem tydne uz ma byt jasno. Koukni na
http://www.accuweather.com/world-index.asp?…

zadej si tam primo misto, a stat croatia a vyjede ti tom na 15 dni dopredu.

Preji krasnou slunecnou dovcu

Jo, tak mi tam také měli být minulý týden, od soboty… V pátek večer jsme tu dovolenou sice zbaběle, zato prozřetelně zrušili :cry: …No a v pondělí nám psal kamarád z toho Pagu, že asi nastal právě konec světa…
Jo, jen ve dvou by se dala romantika i v dešti, ale s 11-ti měs. velmi temperamentním dítkem by nám asi šluklo… :( Škoda :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
30.6.09 09:34

Holky, děkuji moc!

Alinko, tak my jedeme na Raab, to je dá se říct kousek od Pagu, tak hlavně tobě děkuji za kladnou odpověď!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.09 12:36

Ahoj,
my jsme se vratili vcera v noci, byli jsme na Istrii, takze to asi neni tak aktualni pro vas :wink: Vcera bylo rano oblacno, kolem 10 h uz polojasno a pak urcite krasne, bylo tak cely vikend.

Jen jsem ti chtela napsat, ze i kdyz predpovedi na kazdy den byly zatazeno/dest a treba 22 stupnu, tak to tak nebylo.. Jasne, jeden den bylo 34 (kdyz jsme prijeli 8O ) a druhy den 15 a chcanec, to byl mazec :roll: Ale to bylo v Zahrebu, pak jsme dorazili k mori, stridalo se to oblacno - polojasno - krasne, jeden den dopo prselo, ale dalo se to v pohode.
Ted tam hlasi teploty 25-28 stupnu (jak jsme byli) a podle me to bude uz ok.. :wink:
Ja jsem treba byla v Chorvatsku 3× a vzdy jsme to meli tak, nikdy nebylo 30 stupnu a krasne, jako treba v Turecku nebo Tunisu :wink: Zvlaste cerven je tam nejdestivejsi mesic v roce :wink:
Tak at Vam to vyjde!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
30.6.09 12:49

ZelvaVeruna :D děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...