Pocení a nosítko

588
17.5.17 09:46

Pocení a nosítko

Ahoj maminky, mám koupené nosítko, malé se to líbí, zvládne v tom i usnout, což je u nás úspěch…ale jak na pocení? Nejsem nijak silnější ani nemám pneumatiku nic takového, ale prostě se při nošení hrozně potím…jo chápu, je to zátěž, hodně vrstev, ale mám strašně ráda hory a chtěla bych často takto chodit…jenže co s tim? máte některá nějaký recept, jak na pocení?:think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

zoy
1498
17.5.17 09:54

Funkční oblečení pro tebe i pro malou a do výstřihu jsem dávala takový trojúhelník s patentkami v rozích (připlo se to k podprsence).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
17.5.17 09:54

Pokud jde jen o pocení podpaží, tak Driclor to spolehlivě eliminuje. Je trochu agresivní, ale stojí za to. Je běžně k dostání v lékárnách. Já mam hyperhidrózu a hned druhý den bylo pocení skoro nulové a následně naprosto nulové. Na čele se ovšem stále potím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
17.5.17 09:56

Já se spíš potim tam, kde mám malou..tedy na břiše. jinde moc ne, ale tam jsem fakt slitá… @zoy ono existuje funkční oblečení pro mimi? malá ma 5 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 10:01
@AlenaSu píše:
Já se spíš potim tam, kde mám malou..tedy na břiše. jinde moc ne, ale tam jsem fakt slitá… @zoy ono existuje funkční oblečení pro mimi? malá ma 5 měsíců…

Svagrova ma pry nejake roztouci funkcni obleceni, s posuvnym zapinanim, ktere ma vydrzet pulku nosiciho obdobi nebo tak neco…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
17.5.17 10:02

@malytlustyhroch super,diky za tip. nahodou byste prosim nemohla zjiatit znacku? dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15116
17.5.17 10:09
@AlenaSu píše:
Ahoj maminky, mám koupené nosítko, malé se to líbí, zvládne v tom i usnout, což je u nás úspěch…ale jak na pocení? Nejsem nijak silnější ani nemám pneumatiku nic takového, ale prostě se při nošení hrozně potím…jo chápu, je to zátěž, hodně vrstev, ale mám strašně ráda hory a chtěla bych často takto chodit…jenže co s tim? máte některá nějaký recept, jak na pocení?:think:

Já nosila děti v šátku. Co se týče pocení, já se pod šátek oblíkala velmi málo, většinou funkční triko s kr. rukávem nebo tílko. Dítko jsem také oblíkala málo, většinou jen lehké tričko či bodýčko bez ničeho na nožičkách či jen ponožkách.

Chodili jsme takto na Šumavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 10:11

@AlenaSu Funkční oblečení pro nosiče (to mám na výšlapy tak jako tak, odvádí pot) i pro mimčo (mrkni na mamaja.cz, tam je sekce „Funkční oblečení“ - většinou jde o oblečení z moiry). Včera jsem byla s malým v šátku a bylo vedro, on oblečený málo, já málo, strčila jsem mezi nás bambusovou plenku a bylo to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
17.5.17 10:47

@Alenasu-také nosíme v nosítku a také se hlavně potím tam kde je malý, možná by se nějaké info o funkčním oblečení pro miminka našlo na

www.nosenideti.cz

paní Roubalová Monika a i jiné paní na těchto stránkách umí dobře poradit, mají i kamenný obchod zda jste z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
17.5.17 11:20

@AlenaSu Existuje i speciálně pro mimi např. www.moira.cz/…ke-body.html nebo www.moira.cz/…ke-body.html
Já jsem používala svoje s krátkým rukávem (mimčo to mělo jak noční košili a muselo se to dobře srovnat) a na nohy normální punčošky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
17.5.17 11:39

Já dávala malému oblečení s outlastem od little angel. Outlast vynalezli v NASA, reguluje to teplotu u kosmonautů, vstřebává to teplo a když dítě z nosítka vyndáš, tak to teplo to nějak uvolňuje a látka hřeje. Tak nějak mi to vysvětlovali, fakt je, že na jejich oblečení nedám dopustit. Teď na léto mají i takové hodně tenké a chladivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9645
17.5.17 15:42

Hlavně je důležité, aby mělo mimčo v teploučku nožky a ruce co koukají z nosítka, syn je vždy krásně teploučky na těle, ale když nemá dostatečně oblečené nožky a ruce má je vždy studené..já teď řeším klobouček, bavlněnou čepku/jarní/ si zas tak nesundavá, ale klobouček to teda jo, tak musím posehnat, zda mají i větší zavazovací či si to upravit, kukličku mu nechci ve vedru dávat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.17 16:23

@Emimin7 Ahoj, asi blbá otázka, Driklor po tom se člověk na místě kam aplikuješ nepotí a nezacneš se potit někde na těle víc? Přece jenom ten pot někam musí jít, když se třeba v podpaží tím namažes. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
17.5.17 17:17

@rozmaryna1234 Ahoj, je to možné. Podle mě jsem se dříve na čele nepotil zdaleka tolik jako dřív, takže je to možná tím. Ale nemůžu to říct s určitostí, protože jsem to aplikoval už asi před deseti lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama