Výběr nosítka

77
20.4.17 18:50

Výběr nosítka

Zdravím :),

vybírám pro malou nosítko a nějak si nemohu vybrat. Které máte ozkoušené a jste spokojené?

Já koukám na Manducu, KiBi, Beco a Storchenwiege… Předem děkuji :).

http://www.brouczech.cz/…ek-1905.html

http://www.brouczech.cz/…ek-1664.html

http://www.brouczech.cz/…ek-1601.html

http://www.brouczech.cz/…hit-723.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26
20.4.17 18:55

Manduca pry vydrzi tak do roka, pak se k ni musi dokoupit doplnky na prodlouzeni latky mezi nozickami. Ja mam KiBi, zatim tedy jen tyden, ale jsem spokojena, tak snad to tak zustane :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 18:58

Tak ja manducu používala do dvou let a to měl syn při narozeni skoro 4,5 kila a rozhodne není drobek ani teď ;) nejlépe mi seděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
20.4.17 19:17

A kolik je mimcu? Storvhenwiege je asi nejlepší možnost od narození, manduka je klasika, ale kolem roka dítěte mi přišla už nepohodlná, plus mi ten materiál hrozně vysisoval pranim a vypadl děsně, beco jsem měla půjčené, přišlo mi tam dítě malo podsazene, nejraději a nejdýl jsem nosila v Kibi od cca 5-6m, do 3 let se i vyspal. Do té doby šátek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1417
20.4.17 19:17

@wendsdy Jestli mas fcb tak je skupinka Nosime deti, tam moc radi poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
20.4.17 19:24

@Helileli Malé je teď 6 týdnů a má 4,1 kg… dumala jsem zda je právě něco co by bylo pohodlné od takhle malého věku (malá strašně trpí na koliku, tak že bych si občas pomohla doma, když už mám ruce k zemi a vyběhnout na nákup, máme od baráku ke garáži, kde mám kočár dost schodů, takže velký nákup by byl jednoduší s nosítkem) a vydrželo by pro ní třeba alespoň do roku, roku a půl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
20.4.17 19:25

@paandatko kouknu, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
20.4.17 19:35

No já mám Ergobaby adapt. Je vhodné od narození od 3,2 do 20 kg bez nutnosti dokupovat další příslušenství. S jiným zkušenost nemám, ale s tímto jsme s manželem spokojeni. Používám asi od 1m věku dítěte do teď (6m). Zkoušela jsem šátek, ale malá se v něm přehřívala a byla moc utemovaná. A manžel v šátku nosit nechtěl. Materiál mi připadá kvalitní. Je takové bytelné a všelijak nastavitelné (pro mimi i nosiče).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 19:40

@wendsdy Já mám Kibi a Manducu prodávám i s prodloužení látky už nemusím nosut dvě děti najednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49133
20.4.17 20:34

Manducu jsem pouzivala asi od mesice (porodni vaha 4 kila) do dvou let veku bez nejakych dalsich doplnku a vychytavek. Ale mela jsem limitku, ta nesisovala ani trochu, ty zakladni rady aspon pred par lety strasne. Pro vetsi deti by asi bylo lepsi Kibi (ale zas dvouletacka fakt 95 % prochazek odchodila sama), ale to zas neni uplne odmalicka. Na Beku mi vadil ten dalsi kus latky mezi mnou a ditetem. Ale pokud mas moznost, nejlepsi je vyzkouset nazivo, co ti nejlip sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
20.4.17 21:00

@wendsdy v tom případě bych brala to storchenwiege, pokud nechceš šátek, ten mi na tyhle prtatka vždy seděl nejlíp. Má to podobnou životnost jako Manduka, ale má to lépe řešené nošení nejmenších, já do ní svoje děti nikdy jako maličké nenainstalovala tak, aby se mi to líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
21.4.17 06:55

@MatyT můžu se optat jak staré dítko v něm teď nosíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
21.4.17 07:00

@wendsdy Mám Ergobaby Adapt, dají se v něm nosit děti od narození bez novorozenecké vložky.
Nám hodně vyhovuje, nosí hlavně manžel.
Na FB Nosíme děti píšou, že vydrží kvůli šíři látky mezi nožičkami max. do roka, tak uvidíme, já si to nemyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
25.4.17 18:52
@wendsdy píše:
@MatyT můžu se optat jak staré dítko v něm teď nosíte?

Synovi bylo v nedeli sedm mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
25.4.17 18:58

@wendsdy
já měla storch, do 3m v pohodě, pak mi přišlo že z něj nějak malá rychle vyrůstala. teď mám přezkovou fidellu fusion. na menší miminko bych klidně brala fidellu fly tai. osobně jsou mi tahle šátková mnohem příjemnější než ty tuhé (manduca, ergobaby, tula..) ale to je individuální, nejlépe vzykoušet více značek a typů osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama