Pocení při nemoci bez teploty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 16:34

Poceni pri nemoci bez teploty

Dobrý den všem,
Od neděle marodím s nějakou breberou a mam nasazeny antibiotika. Nebyla sem nemocná už hodně dlouho tak už si nepamatuji nebo možná olaším nevím. Ale strašně se potím. Jakmile něco trošku podělám okamžitě jsem jak myš. Ale teplotu nemám. Mam velkou rýmu, opar a kašel, asi mi to sedlo na průdušky. Má někdo při nemoci taky tak? Trpím uzkostnou poruchou a teď jsem ve fázi velkého zhoršení tak vše asi moc řeším. Děkuji za pochopení a odpovědi.
Anonym prosím kvůli zdravotnímu stavu, úzkostem.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12204
6.7.22 16:51
@Anonymní píše:
Dobrý den všem,
Od neděle marodím s nějakou breberou a mam nasazeny antibiotika. Nebyla sem nemocná už hodně dlouho tak už si nepamatuji nebo možná olaším nevím. Ale strašně se potím. Jakmile něco trošku podělám okamžitě jsem jak myš. Ale teplotu nemám. Mam velkou rýmu, opar a kašel, asi mi to sedlo na průdušky. Má někdo při nemoci taky tak? Trpím uzkostnou poruchou a teď jsem ve fázi velkého zhoršení tak vše asi moc řeším. Děkuji za pochopení a odpovědi.
Anonym prosím kvůli zdravotnímu stavu, úzkostem.
Děkuji

Já mám teď jenom pořádnou rýmu bez ničeho dalšiho.,Zrovna teď jsem chvíli něco dělala po domě a jsem rzalá na sprchu, jak jsem zpocená. Ale mě teda nenapadlo uvažovat, že je to divné, prostě nejsem ok, tak tělo reaguje jinak než normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 18:18
@ivašot. píše:
Já mám teď jenom pořádnou rýmu bez ničeho dalšiho.,Zrovna teď jsem chvíli něco dělala po domě a jsem rzalá na sprchu, jak jsem zpocená. Ale mě teda nenapadlo uvažovat, že je to divné, prostě nejsem ok, tak tělo reaguje jinak než normálně.

No rikam, me by mozna taky nenapadlo nad tim dumat, ale jsem ted strasne rozhozena. Tak vsude neco hledam. Dekuju za odpoved

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat