Počet embryí

526
28.5.20 18:12

Počet embryí

Ahoooj, jdu si k vám pro radu, nebo spíše pro uklidnění. Dnes je to 3. den prodloužené kultivace a zbylo mi 6 embryí, 1. den bylo 12.. Mám ted strach aby mi vůbec nějaké ještě zbylo do 5. dne. Máte nějaké zkušenosti, rady, cokoliv? :) Moc všem děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
28.5.20 18:16

To je naprosto normalni selekce prirody kterou ani ivf neovlivni. Dulezite je aby to co vydrzi bylo to prave a bylo z nej za 9 mesicu mimcoo. Drzim palce at se povede :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:20

@Safrik Moc děkuji, snad z toho něco bude. To je to nejhorší že nic z toho nikdo a nic neovlivní a člověk musí jen čekat a věřit :) Ale říkám si že snad ten 1. a 3. byl ten nejtěžší a ted už by to mohlo být snad v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
28.5.20 18:21

@Adri56 To je dobrý výsledek. Kolik ti je? S věkem se to horší. Ale 6 je pěkné, ještě možná nějaké odpadnout, ale něco určite zbyde v dobré kvalitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
28.5.20 18:23
@Adri56 píše:
@Safrik Moc děkuji, snad z toho něco bude. To je to nejhorší že nic z toho nikdo a nic neovlivní a člověk musí jen čekat a věřit :) Ale říkám si že snad ten 1. a 3. byl ten nejtěžší a ted už by to mohlo být snad v pořádku :)

Cele to cekani je desny. Ver ze tam mas sampiona :srdce:.. A cekani transferem nekonci. Budes cekat na test, na prvni UZ, screening aby byl v poradku.. A vlastne porad..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:25

@beata84 Za 14 dní mi bude 25. Původně jsem jich měla 16 při odběru ale hned vyřadili 4 že je nemělo cenu ani oplodnovat, do včera jich ted byla 12 a dneska jsem volala že jich je najednou 6. Tak to byl pro mě hrozný šok a říkám si co ještě horšího může přijít v následujících 2 dnech :( :D Ale hold člověk musí věřit a doufat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:29

@Safrik Přesně máš pravdu, člověk bude jak na trní celé těhotenství… Nebo alespon já :D I když zase vše by mělo mít své meze, pak se to všechen ten stres přenáší na miminko. No já budu alespon ráda kdyby to vyšlo ted :) Bude to mé první IVF tak je to pro mě všechno takový nový… Seznamuju se teprve :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
28.5.20 18:31

@Adri56 ahoj..docela velký úbytek…musíš ale věřit, láme se to právě z moruly..tzn. z 4-5 tý den.

Já měla jedno, oplodnilo se..a už má 4 roky :mrgreen:..takžé i jeden bojovník stojí za to.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
28.5.20 18:34
@Adri56 píše:
@Safrik Přesně máš pravdu, člověk bude jak na trní celé těhotenství… Nebo alespon já :D I když zase vše by mělo mít své meze, pak se to všechen ten stres přenáší na miminko. No já budu alespon ráda kdyby to vyšlo ted :) Bude to mé první IVF tak je to pro mě všechno takový nový… Seznamuju se teprve :D

Podle me je to v pohode ikdyby pulka sla do haje tak mas 3.. Ja mela z 20 vajicek 5 den vyvoje 5 peknych embryek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:35

@Liška2014 Právě,já byla uplně v šoku, celou dobu dobrý dobrý, byla jsem nadšená a dnes 3.den taková rána… Já poslouchala s otevřenou hubou s prominutím když mi to oznamovali po telefonu :( Ale, zase mi všichni říkají že ten 3.den je kritický a pak už to bývá dobrý, tak nezbývá než že tomu věřím… Nebo asi jak říkáte vy, ze 4 na 5tý den, tak to se mám zítra ještě možná na co těšit…
No to je krásné, to vám moc moc gratuluji :srdce: Kéž bych měla taky takové štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:37

@Safrik To je taky slušná selekce.. Ale hlavně že alespon něco zbylo :) A vyšlo ti alespon jedno z těch 5? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
28.5.20 18:39

@Adri56 Prvni jsem potratila chvilku po pozitivnim testu. S druhym zacinam druhy trimestr :palec: zbytek ceka v mrazacku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 18:42

@Safrik Tak to je supr, moc gratuluju a at to dojde do zdárného konce :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10426
28.5.20 19:03

@Adri56 kriticky je pro vývoj i 5 den. Co pak zbude jsou už kvalitní embrya.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
28.5.20 19:12

@karkarka Aha aha, takže vlastně celou dobu je to takový dost špatný, nejistý… Člověk se nemůže spolehnout ani na jeden den.. 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat