Počet přihlášek na MŠ

13.5.20 11:14

Počet přihlášek na MŠ

Zdravím maminky, prosím o radu. Je nějak omezený počet přihlášek do MŠ nebo můžeme podat přihlášek kolik chceme? Děkuji za rady a odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1982
13.5.20 11:43

Počet není omezený :) Já podávala 3 přihlášky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.20 11:45

@Terezxx Moc moc děkuji. Já mám právě už 2 a zvažuji 3. Kdyby nás přijali do více, tak pak do těch co nenastoupím to asi jen nahlásím že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
13.5.20 12:16
@Alexandra.mar píše:
@Terezxx Moc moc děkuji. Já mám právě už 2 a zvažuji 3. Kdyby nás přijali do více, tak pak do těch co nenastoupím to asi jen nahlásím že?

Přesně :) dostaneš dopis nebo email, že ti dítě přijali, a že do určitého data máš dát vědět, zda dítě nastoupí nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
13.5.20 12:25

Naše doktorka se podivovala, že máme jen 2 přihlášky. prý tam maminky nosily i 7 přihlášek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3643
13.5.20 13:18

Já bych jako hlavní problém viděla to, ze školky zveřejňují přijaté děti každá v jiný termín, navíc se to po posouvá, někdy i o hodně. A když potvrdíš nástup v 1 školce, automaticky té vyřadí že všech ostatních. Takže nelze dítě nahlásit do 1 školky s tím, ze počkáš, jestli se nedostane v nějaké jiné, kam bys ho pak prehlasila a v té původní to zrušila. Kamarádka třeba na tomto dost pohořela. Chtěla syny dát do školky u nás, ale dostal se jen jeden. Do vedlejší školky se dostali oba dva, ale tam nechtěla potvrdit přijetí, protože čekala, jestli se nedostanou do naší. Jenže v obou školkách na ni tlačili, aby tedy necocuz potvrdila, zrušila.. už se blížil termín rozhodnutí, takže je oba potvrdila ve vedlejší školce. Zatímco téměř ve stejnou dobu jiná kamarádka potvrdila její dítě v naší školce. Ta ale chtěla tu vedlejší skolku, nové které vlastně blokoval místo ta první kamarádka. No jak u blbecku na kopečku. Kdybych bývalá byla věděla, jak to je, seznámila bych je a jejich děti by teď mohly chodit do preferovanych skolek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.20 15:28

@chaela Já mám jednu fakt preferovanou a ta by měla mít výsledky jako 1. Mám předškoláka, takže spíš počítám že nás vezmou všude. To je nějaký státní systém do kterého se to zadává? Já mám totiž školky nejen v různých městech, ale dokonce i okresech :D Jinak pokuď to funguje takto, tak to je fakt zmatečné, výsledky by se měly sjednotit na jedno stejné datum :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3643
13.5.20 21:01

@Alexandra.mar to má takhle inteligentně naše město. Je To jakože jednotný, oni ty výsledky vyhlásí zároveň, ale téměř všichni dávají víc než jednu přihlášku, takže když pak potvrdí nástup do jedné školky, v těch ostatních je zruší a o to jejich místo se celý seznam posune. A takto se to posouvá až do září. Mně syna vzali až v to září, rozhodnutí ze dne na den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.20 16:09

@chaela No tak někde to funguje asi ještě jinak 8o Příšel mi email, že v té jedné není zatím místo a dají nám vědět během roku, kdyby se něco uvolnilo. Nechápu teda, proč dělají vůbec zápis. Myslela jsem že se pak vyhodnocuje a boduje. U nich zápis ještě dokonce ani neskončil. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama