Počet sester na dětské intermed. péči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Donald1234
Nováček 4 příspěvky 01.03.19 09:37
Počet sester na dětské intermed.péči

Dobrý den, maminky, chtěla bych se vás zeptat, zda některá nepracujete na dětské JIP - resp. na intermediální péči. Potřebovala bych vědět, kolik sestřiček je u vás a na kolik lůžek při denních i nočních směnách. Nebo jestli máte některá někoho, kdo tam pracuje a mohly byste mi to zjistit, pomohlo by to nejen mně, ale i mým kolegyním…Děkuji

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8617 příspěvků 01.03.19 09:44

@Donald1234 Když jsem tam ležela, tak tam v noci byly dvě a kolikrát měly dost fofr, protože musely ještě na sály k porodům. Přes den myslím 2 a staniční. Maminek tam mohlo být 5, ale některé s dvojčátky a k tomu ještě nekolik inkubátorů.

zimniden
Kecalka 108 příspěvků 01.03.19 09:46

@Donald1234 dětské nebo novorozenecké?

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 01.03.19 09:48

@Donald1234 Mám předčasně narozenou dcerku. Nevím jak je to u větších dětí, ale u novorozenců to bylo na JIRP měla každá sestra na starost dvě miminka. Na intermediální péči pak byli pokoje po třech miminkách o které se starala jedna sestra. U každého miminka byl monitor se životními funkcemi, a pak se informace promítali do centrálního počítače na sesterně, když bylo potřeba přiběhla pomoct ještě další sestra.

Donald1234
Nováček 4 příspěvky 01.03.19 09:58

Děkuji…spíš to dětské…0-19let…sloužíme v jedné v noci a je to někdy dost náročné… 8o

zimniden
Kecalka 108 příspěvků 01.03.19 10:02

@Donald1234 aha, dětské netuším, ale jakakoliv IMP péče v jedné sestře přes noc mi přijde strašně málo… :-(

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 01.03.19 10:06

To je tedy sakra málo, nevím kolik máte dětí na starost, ale kdyby mělo víc dětí najednou potíže, tak by to mohl být pěkný průser, to se tedy divím, já být maminkou dotyčného dítka, co by tam leželo, tak by mi to asi hodně vadilo. Co je to probůh za nemocnici? Já měla jistotu, že když dcerka bude mít potíže, tak můžou přiběhnout i jiné sestry a další volat na pomoc doktora, byla jsem toho i několikrát svědkem, naštěstí mi dcerku zachránili, ale jedna sestra by opravdu nestačila.

Donald1234
Nováček 4 příspěvky 01.03.19 10:07

Díky, to nám právě taky :roll:

Donald1234
Nováček 4 příspěvky 01.03.19 10:13

1 sestra na 3 IMP lůžka. Přesně tak, snažíme se, aby děti a rodiče byli v pohodě, ale někdy je to o prů… , řešíme s vedením, ale nemají moc pochopení…už jen protože je to DÍTĚ, které víceméně nespolupracuje, v postýlce v klidu neleží, nepočká až… :nevim: kdybyste měla některá právě přehled, kolik je na 3lůžka IMP v některé nemocnici sestřiček, mohly bychom s tím třeba i argumentovat

Váš příspěvek
Reklama