Počet týdnů mimoděložního těhotenství

4.4.17 10:14

počet týdnů mimoděl.tehot.

Milé maminky. Chtěla bych poprosit o radu. Vím, že to není příjemné téma, ale chtěla bych se zeptat, zda je možné být mimoděložně těhotná do 11tt. Děkuji za odpověď a všem přeji, ať se brzy dočkají vytouženého mimča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3035
4.4.17 10:16

@Marie.ko nn..to uz by to vejcovod nevydrzel..mas pochybnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10424
4.4.17 10:52

Spíš ne, i když záleží na místě uhnízdění vajíčka. Ale je to velmi málo pravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 10:52

Mne se na prelomu 10 a 11 tydne rozjel nejprve klasicky potrat, a pak v nemocnici po mnoha ultrazvucich a stale neklesajicim hcg prisli s tim, ze tehotenstvi je mimo. Zakrvacela jsem ale tenkrat uz v 7tt, takze si myslim, ze asi bylo mimo, ale zaroven uz v tom 7tt proste odumrelo a proto to vejcovod vydrzel :nevim: Jinak si moc nedokazu vysvetlit, ze by tak dlouho muj vejcovod vydrzel. Ovu jsem mela potvrzenou 100 %.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
4.4.17 10:56

U mě se přišlo na mimoděložní těhotenství na konci druhého měsíce a to už bylo celkem pozdě, už byl naprasklý vejcovoc a byla z toho akutní operace za pět minut dvanáct. Zvláštní bylo, že do té doby jsem neměla žádný potíže, pak jsem zakrvácela, hned šla k dr. a už to bylo takto nahnutý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.17 01:02

Děkuji vám, maminky, za odpovědi a přeji hodně zdraví a sil do budoucna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama