Neustálý hrudkovitý výtok vždy těsně před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ladislav132
Nováček 7 příspěvků 26.05.13 23:54
Pochva...neustálý výtok

Už od 13 mám stejný výtok…je mi 18 a pořád s ním žiju. V pochvě mám bílý hrudkovitý fluor…nic mě nesvědí a nepálí. Objevuje se asi nejvíce uprostřed měsíce před menstruací a asi 1-2 dny mám pochvu úplně zamořenou těmi bílími hrudky a svědí to. Jinak mě to vůbec nesvědí. Ty 1-2 dny to nevydržím a zkouším to dávat pryč. Gynekologie mi nic nezjistila, jen mi občas předepsala léky. Ani na ultrazvuku nic nenašla. A to jsem gynekologii vystřídala. Koupila jsem si i 3× vložky za 400,– proti kvasinkám a stejně nic. Našla jsem tam papírek na měření Ph…a měla jsem to tmavě zelený. Jinak je to strašně kyselé a to velice. A jsem teď úplně blbá. Laktobacilóza nebo kvasinky? U kvasinek všichni píšete že vás to neustále řeže, pálí, svědí..ale mě to svědí jen jeden nebo až dva dny. A u laktobacilozy zas píšete že ph je velice nízký…ale někde se zas píše opak… Kde je sakra problém? Chce se mi až brečet protože se bojím, že už díky tomuto nevyléčitelnému výtoku nemůžu být těhotná. A sex mám ráda, ale díky tomuhle ho musím velice hodně omezit. Prosím poraďte

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Stay-C
Kecalka 221 příspěvků 27.05.13 00:07

Já nikdy na výtoky netrpěla, ale začala jsem v 18 letech, když jsem začala chodit se svým ex. Výtok je vždy buď čirý nebo bílý. Nepálí, nesvědí, ale dost zapáchá. Když jsem s ním tehdy chodila k dr, vždy mi ho přeléčila. Řekla mi, že ty výtoky způsobuje nějaká kvasinka, která je přenosná jen pohlavně, ale že to nemusí nutně znamenat, že je mi partner nevěrný, ale že dbá špatně o intimní hygienu. Zánět mi vyléčila, ale já ho do 14 dnů měla znovu. S ex nejsem už pár let, mám nového přítele, který rozhodně hygienu nezanedbává, ani mě nepodvádí, a přesto mám výtoky pořád a také se mi vrátí brzy po zaléčení, takže už s tím ani na gynekologii nechodím, protože léky na to jsou dost drahé, a pomůžou fakt jen maximálně na dva týdny, někdy ani to ne.

A kdyby to někoho napadlo, tak ani mou špatnou hygienou to nemůže být, myji se důkladně každý den mýdlem na intimní hygienu.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 27.05.13 06:53

@ladislav132 přeléčit i partnera. protože ty sama se můžeš léčit jak chceš, ale pokud on je přenašeč, je to zbytečné…

eevcca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.13 07:14

Já toto mám taky a to taky od 13, a to mi je 23 let a cekam druhé dítě. Teprve az ted mi mudr rekla, ze je to spatnym zivotnim stylem, zakázala mi sladké a tučné věci, např. salamy, můžu jen šunku kuřecí, krůtí, hovězí. Bílou mouku v omdzeném množství a jen libové maso. Chleba celozrný, hodně zeleniny a ovoce s mírou. Pora? ila mi do začatku si koupit wobenzin a 3 dny si zavadet na tamponu bílí jogurt aby se upravila mikroflora. A svete div see ale je po vytoku a bílých hrudkám, už rok mám klid.

ladislav132
Nováček 7 příspěvků 27.05.13 07:38
Evča

Evčo, moc děkuji! Vyzkouším ten jogurt s wobenzynem :

Petra022
Nováček 9 příspěvků 29.07.13 12:47
Canesten

Ahoj, prosím můžu se zeptat, je mi 14, mám bílý výtok z pochvy, který nezapacha, bez svedeni, paleni, už asi rok a stydím se jít do lékarny pro Canesten, který je prý bez předpisu a pomáhá. Bude se mě lékarník na něco ptát? Musím neco podepisovat? Nebo stačí říct prostě jen, že chci Canesten a on mi ho hned za nějakych tech asi 200 kč rovnou dá? Děkuju :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.14 17:25
Výtok, prosím pomoct..

Ahoj, před 6ti dny jsem měla sex a od té doby mám silnější výtok. Může to znamenat nějaký problém nebo to je třeba jenom tím, že nedodržuje hygienu, jak už se tu psalo? Děkuji..

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.14 17:30
@Anonymní píše:
Ahoj, před 6ti dny jsem měla sex a od té doby mám silnější výtok. Může to znamenat nějaký problém nebo to je třeba jenom tím, že nedodržuje hygienu, jak už se tu psalo? Děkuji..

může a nemusí. Já bych nejdříve zvýšila hygienu a uvidíš

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 02.05.14 18:38

Ja mam starsnej vytok po porodu a nevim jak se ho zbavit dr rikal ze vse v poradku ale je ho hodne pouzivam gely pro intimni higienu a jsem z toho zoufala uz…

Mysis
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 02.05.14 18:38
@Petra022 píše:
Ahoj, prosím můžu se zeptat, je mi 14, mám bílý výtok z pochvy, který nezapacha, bez svedeni, paleni, už asi rok a stydím se jít do lékarny pro Canesten, který je prý bez předpisu a pomáhá. Bude se mě lékarník na něco ptát? Musím neco podepisovat? Nebo stačí říct prostě jen, že chci Canesten a on mi ho hned za nějakych tech asi 200 kč rovnou dá? Děkuju :zed:

Na nic se te ptat nebjde nic podepisovat nemusis :nevim:

Anonym4
Nováček 4 příspěvky 03.05.14 13:33

Mysis: Děkuji moc..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.15 04:02
neustaly vytok :(

Ahoj, prosím potřebuju poradit..mám neustálý výtok z pochvy, bílý, zapachajici…nic mně nesvědí a ani nepálí..začalo mi to až teď v 13 :( boužel jsem silena stydlivka a nechci to rikat ani mamce..co mam delat? :( uz jsem opravdu zoufala, je to hrozne neprijemne a navic furt mam od toho i kalhotky..men­struaci jeste nemam.. vzdy kdyz jdu na zachod si to musim utrit… je to hrozne neprijemne… :'( nevim jestli to mam rict mamce nebo ne…kazdopadne se za to hrozne moc stydim a kdyz mam od toho vytoku i kalhotky nechci to moc ani davat do kose se spinavym oblecenim tak to peru sama :D :/ prosim poradte… :zed: :lol: :oops:

IamSherlocked
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.15 06:54

Pokud te nic nesvedi nebo neboli tak to nic nebude. Vytok je znamkou ze ti zacinaji „fungovat“ pohlavni organy a brzo se objevi menstruace. Ale nejakou radu jak to zmirnit nemam… leda si koupit intimky

Martina84
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 03.01.15 07:49

Nemas se za co stydet.Je to zcela normalni "žensky neduh” a znamka toho, ze dospivas. Pokud te to nesvedi a nechces to rict mamce, kup si intimky a nos je. Jinak to budes muset resit nejen s mamkou ale zajit na gynekologii. A navic za chvilku se ti muzou objevit mesicky, mamka to jiste pochopi a nemusis se v zadnem pripade stydet.

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 03.01.15 08:47

Jak píšou holky, je to normální, některý holky na výtoky trpí, jiný to neznají, jediný co ti pomuže jsou intimky,

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >