Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den prosím o radu dcera bude mít v červenci 14 a dostala poprvé menstruaci, ale je to už týden a stále velmi silně krvácí vše má hned špinavé a to si dává 2vložky TY NEJVĚTŠÍ na noc je to normální nebo mám zajít k lékaři já jsem to tak nikdy neměla a tak se celkem bojím už se to má zmírňovat, ale je to pořád silné a ještě k tomu má velké bolesti břicha. Děkuji za rady.
Já dřive mela ten samý problém a hned jsem letěla k dr. dostane prášky a injekci na urovnání. Určite bych na nic nečekela ![]()
Podle mě to normální není, já v těchto letech měla menses taky silnou, ale určitě ne tak dlouho. Možná je to tím, že je to poprvé a možná se jí to zklidní. Ale pokud ne, šla bych rozhodně k Dr. Na bolesti břicha mi doktor napsal Aulin, ten mi vždycky jako jediný zabral, ale je jen na předpis. Zkuste se zeptat svého doktora, jestli vám ho napíše.
Já měla endometriozu, silné a dlouhé krvácení a velké bolesti břicha…
Dej ji napit vymackaneho citronu s vodou.nebo jestli mas ascorutin tak ji supni.Melo by to slabnout krvaceni.To mi i radili v nemocnici kdyz sem mela po porodu extra silnou prvni menstruaci.
Tak ja jsem mela menzes od 11let a vzdy doost siĺny a velke bolesti, mela jsem to tak 10dni, postupem casu se to zmirnilo.ted ve 22letech to mam tak 6dni, silne 4dny a pak jen spineni.
Pamatuju si, ze prvni ms byla slaba, ale za to ty potom, to byl ficak ale mne nikdo neporadil. Hele, jak pisou holky, vymackat citron a vypit nebo ten ascorutin, pokud zitra ms nebude slabsi, tak k dr ![]()
Poradte mamci prosim, dekuji
Mam prvni porevizni MS uz 13 dni dostala jsem ji po 4 mesicich a dnes mam silenou pichlavou bolest v pravem vajecniku, nemuze to byt treba ovulace, ale pri ms?
Zazila to nektera maminka?
Do pondelka se nikam nedostanu nemam tu auto ani hlidani…
Dekuju