Pocit na omdlení, celkově oslabení

23.4.20 18:30

Pocit na omdlení, celkově oslabení

Ahoj mám přítele 28 let, poslední dobou se cítí dost vyčerpaný má pocity na omdlení a totální oslabení těla, často se mu točí hlava přestu Pije a dostatek tekutin odpočívá i v pohodě dneska mi bylo řečeno že když leží ma pocit že mu zdřevěněly nohy a ruce nejsou jakoby jeho, Teplotu nemá nic jiného ho netrápí jak všichni víme chlapi jsou trošku hypochondři a myslí si že je to od srdce poradí mi prosím někdo? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58808
23.4.20 18:34

@Madeleine96 ať si hodne rychle dojde k dr.. Na netu mu nikdo diagnózu nestanoví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13062
23.4.20 18:37

Ať zítra zavolá lékaři.

Spíš než od srdce to vypadá od krční páteře, nebo cokoliv jiného. Po vyloučení fyziologických příčin se dá uvažovat o tom, že by to mohlo být od úzkosti, ale nejdřív musí doktor vyloučit všechno ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
23.4.20 18:42
@Madeleine96 píše:
Ahoj mám přítele 28 let, poslední dobou se cítí dost vyčerpaný má pocity na omdlení a totální oslabení těla, často se mu točí hlava přestu Pije a dostatek tekutin odpočívá i v pohodě dneska mi bylo řečeno že když leží ma pocit že mu zdřevěněly nohy a ruce nejsou jakoby jeho, Teplotu nemá nic jiného ho netrápí jak všichni víme chlapi jsou trošku hypochondři a myslí si že je to od srdce poradí mi prosím někdo? :roll:

Mám přesně to samé, co tvůj přítel (kromě toho pocitu, že ruce nejsou moje), budu ráda, když pak dáš vědět, co na to Dr. Já se léčím na psychiatrii, takže u mě to všichni svádí na psychiku, ale i tak mám strach z různých nemocí. Já vím, že každý to může mít z jiné příčiny, ale pokud jeho Dr. něco vymyslí, tak bych se ráda dozvěděla, co. Děkuji a držím přítelovi palce, jsou to hnusné stavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17660
23.4.20 19:00

Muze to byt i od tlaku. Ja mívám tyto stavy, kdyz mam nizky tlak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.20 19:47
@Hanka1 píše:
Muze to byt i od tlaku. Ja mívám tyto stavy, kdyz mam nizky tlak…

On právě často pije kafe a Energy drinky takže nevím no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
23.4.20 20:47

Pokud pije kafe a ED. může to mít od srdce, může mu od toho skákat tlak nebo aritmie ale taky tyto faktory nemusí mít vliv a může to být páteř nebo i štítná žláza… Doporučuji lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama