Pocity mdloby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.4.21 00:20

Pocity mdloby

Dobrý večer, chci se s vámi podělit o mou menší zkušenost, která se doufám, nebude opakovat. Asi před měsícem se mi stalo, že mě po hodině sezení s rouškou náhle polil jakoby studený pot na zádech a najednou mi začalo silně hučet v uších a zatmívat se před očima. První reakce byla posundání si roušky pod nos, ale i tak to bylo, jako kdyby mělo přijít omdlení. I takový jakoby pomalý vidění, když se otáčela hlava. Naštěstí nedošlo k mdlobě a upadnutí. Do minuty tak to naštěstí silné hučení v uších a mžitky před očima odezněly. Zatim se to neopakovalo, co to mohlo podle vás být? A měl někdo někdy stejnou nebo obdobnou zkušenost? Děkuji a příjemný večer.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
20.4.21 00:46
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se s vámi podělit o mou menší zkušenost, která se doufám, nebude opakovat. Asi před měsícem se mi stalo, že mě po hodině sezení s rouškou náhle polil jakoby studený pot na zádech a najednou mi začalo silně hučet v uších a zatmívat se před očima. První reakce byla posundání si roušky pod nos, ale i tak to bylo, jako kdyby mělo přijít omdlení. I takový jakoby pomalý vidění, když se otáčela hlava. Naštěstí nedošlo k mdlobě a upadnutí. Do minuty tak to naštěstí silné hučení v uších a mžitky před očima odezněly. Zatim se to neopakovalo, co to mohlo podle vás být? A měl někdo někdy stejnou nebo obdobnou zkušenost? Děkuji a příjemný večer.

No… tak to je vcelku normalni, ze se lidem z respiratoru a rousek dela blbe.
Takze si myslim, ze ma tuhle, pro vas asi zajimavou zkusenost, temer kazdej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
20.4.21 07:04

To zažívám v celku pravidelně v roušce, takže ji trvale nosím pod nosem, jinak sebou sekla už mockrát. Proč myslíš, že tolik lidí už omdlelo? Nedostatek kyslíku a šup, odkrví se Ti mozek a jdeš k zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41223
20.4.21 07:07

Predstav si, ze ja jsem omdlela i v dobe, kdy o nejakych rouskach nikdo nemel ani tucha. Navic je to mesic, to to fakt ted budes strasne pitvat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
20.4.21 12:24
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se s vámi podělit o mou menší zkušenost, která se doufám, nebude opakovat. Asi před měsícem se mi stalo, že mě po hodině sezení s rouškou náhle polil jakoby studený pot na zádech a najednou mi začalo silně hučet v uších a zatmívat se před očima. První reakce byla posundání si roušky pod nos, ale i tak to bylo, jako kdyby mělo přijít omdlení. I takový jakoby pomalý vidění, když se otáčela hlava. Naštěstí nedošlo k mdlobě a upadnutí. Do minuty tak to naštěstí silné hučení v uších a mžitky před očima odezněly. Zatim se to neopakovalo, co to mohlo podle vás být? A měl někdo někdy stejnou nebo obdobnou zkušenost? Děkuji a příjemný večer.

tohle holky mívaj
a nebude to rouškou, spíš pokles tlaku.
asi bys měla mít kardiologické vyšetření, ale témeř jistě bude normální, tak záleží na míře tvé úzkostnoti, jestli se ti chce se tím zabývat - já bych vyčkala na opakování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
20.4.21 12:26

Damy omdlivaní neni z roušek - nikdo nevydrží dusit se až do omdlení věcí, která se dá tak snadno sundat - to je životazáchovný reflex.
Holky a ženy omdlívaly vždycky, z nervů, z nízkého tlaku, po postavení, z chudokrevnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat