Macmiror 500 bobule žluté

Anonymní
19.4.21 19:28

Macmiror 500 bobule žluté

Zdravím prosím vás prošla jste si některá svěděním pochvy ale strašně až takové nepříjemné pálení i na konci čůrání?.. Minuli týden jsem byla na Gynekologii dostala jsem Macmiror 500 do pochvy.
Už jsem skusila 4 bobulí na noc ale žádná změna celkem jich je 8 ale zdá se mi že to je horší než lepší. Mela to některá z vás že ji to nepomáhalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
678
19.4.21 19:37

Tak já měla v těhotenství na Macmiror silnou alergickou reakci, nemůžeš na něj být taky alergická?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
19.4.21 19:40

Pálení, spíš bolení na konci močení jsem měla při zánětu močáku. Brala jsem ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
19.4.21 20:00

Měla jsem je a doktor mě upozorňoval, že je musím „brát“ těch 8 dní. Nesmí se skončit dřív. Každopádně je fakt, že mně to tak po těch 4 dnech pomohlo, určitě to nebylo horší. Jestli máš pochybnosti, tak mudr zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63619
19.4.21 20:43
@Anny2148 píše:
Tak já měla v těhotenství na Macmiror silnou alergickou reakci, nemůžeš na něj být taky alergická?

Mám stejnou zkušenost, skončila jsem ve špitálu s krvácením :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
19.4.21 21:08

@martina.se Tak to je šílený, já naštěstí jen otekla, hrozně mě to pálilo, svědilo. Naštěstí jsem si to uvědomila a okamžitě je přestala zavádět. Přitom to bylo minimálně po třetí co jsem jsem ho brala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat