Počkat do 5. měsíce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 15:55

Počkat do 5 měsíce?

Ahoj maminky. Dcera má 5.2. 5 měsíců a do té doby máme začít s prvními příkrmy.
Jsme od narození na UM. A já mám dilema. Když například obědváme dívá se nám do talíře a říkám si jestli nezačít dříve. Chci se zeptat jak jste do dělaly vy?
Dali jste ráno UM a další krmení jste již zkusili dát poprvé třeba batát nebo mrkvičku ať už doma vařenou nebo koupený příkrm ve skleničce? A každý druh zeleniny zkoušeli 3 dny? A po týdnu třeba už i 2 druhy naráz? A kdy jste začali prosím s masem?

Pak se chci ještě zeptat myslíte že mám už třeba i koupit a zkusit kaši? Třeba od Kendamilu jsou již kaše od 4 měsíce.

A potom ještě dotaz našla jsem od Hippu ovocný čaj od 4 měsíce máte někdo zkušenosti? Jinak občas malá cucne fenyklového čajíku od Apotheke.
Děkuji za odpověďi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67431
17.1.22 16:05

Začnu od konc, kupované čaje jsou fajn, střídám sackove a granulované. Mok zkušenost s kupovanými kasemi-alergicka reakce a pár dní ve špitálu, pak se mi dítě seklo a skoro půl roku nejedlo. Jinak ano, příkrmy nna začátek jednodruhové, npak dva druhy atd. 3 dny odstup. A maso cca ok měsíci. Ale kluk mi začal jíst nakonec až po roce a až naše :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
17.1.22 16:54

Malej na um (Kendamil) od narození. Ve stravování jsem se řídila radami doktorky.

Já začala týden před 5 měsícem se zeleninou (batát, mrkev, dýně, brokolice), ale teda přiznám se, že jsem to měnila co 2 dny. Maso týden pred 6 měsícem. První 2 měsíce příkrmů jsem jela jen vařenou stravu a pak už sem mu občas dala i kupovanou. Jak se mi to hodilo no.

A u nás to vycházelo ráno um v 6h, v 9h um, 12 příkrm,..

Kaši (kendamil) jsem dala v 6 mesicich. No pak jsem presedlala na kase z DM bio. I přesnídávku jsem zkoušela od 6.

Cajiky si myslím, že můžeš zkouset po trošičkách. Já začala dávat až kolem 8 měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat