Tchýně nakoupila ty nejhorší přesnídávky

Anonymní
16.1.22 13:25

Tchýně nakoupila ty nejhorší přesnídávky

Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80265
16.1.22 13:28

No tak jí podekuj, přesnídávky snez sama a babičce řekni, že malá má nejraději ty a ty. Taky jsem omylem koupila meruňkové kapsičky, netuše, že zrovna tyto malý opravdu neji. No a co? Snědla je máma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6794
16.1.22 13:28

Kupuju privatni znacku z rossmanu nebo deemka. V biokvalite za dobrou cenu. Normalne jsi ji to mela rict hned jak to donesla, ze to jist nebudete a zrovna bych ji to slozeni ukazala, at kupuje jen 100% ovocne presnidavky. Ted to zkus nabidnout nekde v mistni fb skupine treba za kilo hrusek a udelej si vlastni presnidavku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2015
16.1.22 13:31

Swapni to nebo to snez sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
16.1.22 13:31

Pokud ty jíš takové věci. Tak si je dej. A dítěti kup jiné. Babičce ukaž, které má kupovat. Když chce něco koupit.
Pokud jí to nechceš říct takhle rovnou. Tak dej do sklenky od přesnídávky (které ty kupuješ) a ukaž jí to něco v té sklence. A rovnou diplomaticky řekni, že tohle jsou fajn přesnídávky. Že je kupuješ dítěti. Ať vidí sklenku těch, které kupuješ :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
16.1.22 13:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

v klidu bych jí vysvětlila a ukázala jaký je rozdíl ve složení a jestli jí chutnají at si je teda sní. Já kdysi dávno brala bud Hipp nebo z DM ty jejich ;) ten přidaný cukr a škrob by mne vadil :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22732
16.1.22 13:37

Ty mam rada. Snedla bych je sama :D. Pridaji se piskoty a bezva svaca. Koupila je protoze jsou levne. Koukala by, co stoji ty ze 100% ovoce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53518
16.1.22 13:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

Já bych je snědla a tchyni řekla, že tyhle může až od roku. Že je tam řepný cukr a ten jí nedáváš.
Kupovala jsem ty bez přidaného cukru, ani nepamatuju název. Nebo dělala přesnídavku doma z ovoce, co jsem měla k dispozici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
16.1.22 13:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

Sněz je Ty nebo manžel, případně je rozdej… v čem je problém? :nevim:

A tchyni ukaž, které má kupovat, to snad není žádné ošemetné téma :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
408
16.1.22 13:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

Podle mě jsi nevděčná. Tipuji že dítěti bude do jednoho roku tak? Kapsičku dej občas a prokladej to kvalitními. To dítě fakt neumře po Hello kapsičce. Když mě tyhle koupili, tak jsem to střídala s kapsičkama z DM, ale hlavně jsem poděkovala, lehce se zmínila o kvalitnějších a dál už neřešila. Když tchýně nepřinese nic, je to špatně když přinese kapsičky HEllo taky špatně. Nebuď nevděčná… Taky jsem řešila kvalitu ale co za rok až začnou kyselé žížalky, BeBe brumiky a kupované sladké buchty? To se z toho pak zblaznis a proti tomu HEllo je slabý odvar…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
16.1.22 13:45

Ja je dávám občas prvnakovi do školy, jinak bych je snědla sama a pro příště bych řekla, ať to nekupuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
16.1.22 13:46

Normálně řekni tchýni, že tyto jsou s cukrem a dnes je takový trend dětem co nejdéle nedávat přesnídávky s cukrem, to snad pochopí, ne? Koupila je, protože jsou nejlevnější a mají na obalu pěkné obrázky. Žádná jiná firma nevyrábí přesnídávky s makovou panenkou nebo Křemílkem apod. :lol:
A mají jako jediná firma šroubovací víčka, což je praktické.
Já děti nemám, ale mám synovce a neteře, tak vím, jak to chodí s dětskou výživou a taky kamarádce, když měla ještě malé dítě, jsem na návštěvu kupovala přesnídávky.

Příspěvek upraven 16.01.22 v 13:51

  • Citovat
  • Upravit
Vesmírná drůbež
16.1.22 13:47

Mají šroubovací víčko, to se často hodí. :D

  • Citovat
  • Upravit
Klopotkova
16.1.22 13:55

Jaký názor máte třeba na Kubík ovocné kapsičky do ruky, jsou bez cukru.

  • Citovat
  • Upravit
Dlouhá punčoška
16.1.22 13:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, tchýně mi (v dobré víře) nakoupila snad 15 přesnídávek, prý v akci. Bohužel z hlediska složení zvolila ty nejhorší. Hello mají snad jako jediné přidaný cukr a složení se mi fakt ani trochu nelíbí. Já malé klidně skleničky dávám, ale dbám na to, aby to bylo 100% ovoce a bez přidaných nesmyslů. Co teď s těma přesnídávkama? Nechci tím malou cpát. Tchýně si zrovna na těch od Hellou nepochopitelně zakládá. :nevim:
Jak jí taktně říct, ať už mi to nenosí? A jakou skleničku (když není domácí) preferujete vy? Já Sunárek do ručičky nebo Hipp….
Děkuji :srdce:

Jsem tchýně a babička. Kdyby mi snacha řekla, že kvůli přidanému cukru tyhle přesnídávky dítěti nedává, tak se neurazím.
Ber to tak, že chtěla udělat radost a nevěděla, že tyhle nekupuješ a proč.

Když chci koupit něco dětem, nejdřív se snachy zeptám. Tak jako jsem se jí zeptala, když k nám začala chodit na rodinné obědy co nejí, abych to nevařila.
A funguje nám to😉

Příspěvek upraven 16.01.22 v 15:31

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí