Příkrmy - 8.měsíc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
3.1.22 00:16

Příkrmy - 8. měsíc

Maminky co všechno už dostávají vaše děti okolo 8.měs? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1328
3.1.22 07:01

Po osmem mesici mel zeleninu, ruzne druhy masa, ryby, ovoce krom exotickeho, avokado, cele vajicko, bily jogurt, kefir, obiloviny - psenice, pohanka, spalda, jahly, ovesne vlocky..cervenou cocku.. vic me nenapada :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5721
3.1.22 09:18

Mám 8,5m a už zná - maso/zelenina, kuskus, rýže, bílý jogurt, banán, jablko, hruška, kaše k večeři a kukuřičný křupky :-D Jedeme pomalu. Jinak v noci stále kojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15174
3.1.22 20:07

@DSB2021 tak záleží, kdy jsi začala s příkrmy..?
Moje první dcera začátkem 7.mesice..takze v 8.mesici měla za sebou veškerou možnou zeleninu, maso, ovoce, těstoviny, rýží, kuskus a začala s jogurtem a s kaší na snídani.
Kojila jsem po jídle, takže i když třeba měla 5jidel, pořád to bylo spíš ochutnávání, jedla menší porce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3206
3.1.22 20:15

V 8,5m vsechno, krom cukru, soli, tvarohu a dalsich, co vylozene kojenci nemaji jist

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.22 21:02

Dcera (8,5 mes.) uz mela ruzne ovoce a zeleninu, z „neobvyklejsiho“ napr. avokado, mango, kaki… Cervenou cocku, vajecny zloutek, kuskus, testoviny, ryzi. Z masa pak kureci, kruti, hovezi a lososa. Bily jogurt… S prikrmy jsme zacinaly tesne pred 6. mesicem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat