Počůrané pleny

10.2.20 11:55

Počůrané pleny

Dobrý den, malý má 9 týdnů a poslední dobou spinká celou noc. Tudiž papá jen 5× (ale cca 150 ml). Na váze neubývá, ale slyšela jsem, že by mohlo být miminko dehydratované. Také jsem četla, že má být za den 6 počůraných plen. Ovšem já přebaluji jen 5×. Samozřejmě, že když je pokakaný, tak víckrát. Večer když spinká od 22:00 do třeba 6 ráno, tak honebudím a nepřebaluji. Jak mám tedy poznat 6 počůraných plen (že není dehydratovaný). KOlikrát přebalujete vy? Děkuji a přeji hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
10.2.20 11:58

Jak poznáš, jestli je v té pleně načůráno 2×, nebo jen jednou? Neřeš blbosti a užívej si spící miminko, dokud je takové. A mimochodem, já četla, že těch plen má být denně pět :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
10.2.20 12:03

@andysek172 neres pocet plen. Nekdy je plena jen malicko pocurana, jindy nacucana. Pokud je spokojeny a nema propadlou fontanelu, bude vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 12:26

@andysek172 Jestli ti přibírá na váze tak ho nech spinkat. Malá když se narodila tak se mi budila jen 2× v noci na kojení a po šestinedělí už jen 1× v noci a někdy spala až do 6:30 a to jí zůstalo do 10 měsíců pak už mi spala celou noc. Jediný je že sem jí před každým kojením přebalila a to zabralo jen 2 minuty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
10.2.20 12:33

Ježiši, další tabulková matka. Dítě spí, je očividně spokojené, tak co řešíte? Spíše bych trávila méně času u internetu a nenechala si blbnout hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5163
10.2.20 12:43
@andysek172 píše:
Dobrý den, malý má 9 týdnů a poslední dobou spinká celou noc. Tudiž papá jen 5× (ale cca 150 ml). Na váze neubývá, ale slyšela jsem, že by mohlo být miminko dehydratované. Také jsem četla, že má být za den 6 počůraných plen. Ovšem já přebaluji jen 5×. Samozřejmě, že když je pokakaný, tak víckrát. Večer když spinká od 22:00 do třeba 6 ráno, tak honebudím a nepřebaluji. Jak mám tedy poznat 6 počůraných plen (že není dehydratovaný). KOlikrát přebalujete vy? Děkuji a přeji hezký den

Dehydratace hrozí, když má dítě horečku, nechce se kojit, má průjem, zvrací, a stav se nelepší nebo horší. Jinak to fakt neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 12:55
@zuzka2a píše:
Ježiši, další tabulková matka. Dítě spí, je očividně spokojené, tak co řešíte? Spíše bych trávila méně času u internetu a nenechala si blbnout hlavu.

Ona se nehada o tabulky, ona se pta, tak nebud protivná…

Me taky takhle spinkal. Kdyz pribira, tak klid a neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12462
10.2.20 14:15
@zuzka2a píše:
Ježiši, další tabulková matka. Dítě spí, je očividně spokojené, tak co řešíte? Spíše bych trávila méně času u internetu a nenechala si blbnout hlavu.

Napsala žena diskutující na internetu… :mrgreen:

Zakladatelko, klííííd. Pokud je mimčo spokojený, spinká, není malátný a nemá propadlou fontanelu, tak je to ok. Když budeš přebalovat každou hodinu a šest plen bude za den počůraných, tak je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama