Poraďte koš na pleny

131
29.1.20 19:26

Poraďte koš na pleny

Ahoj maminky.
Prosím poradíte nějaký opravdu funkční koš na pleny?
Máme obyčejný z IKEA, ale co prcek baští příkrmy je to masakr.
Poctivě vynáším i dvakrát denně, ale stejně po hodině co je tam bobek tak to dost zámoří pokojíček. :poblion: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1277
29.1.20 19:29

To máte v pokojíčku? 8o Já teda látkuju, na ty mám kýbl od barvy v koupelně pod umývadlem. Na něm leží ještě škopek, do toho dávám zabalené papírové s ranním kákošem a nějak zvlášť to nepáchne. Když jdu s košem, hodím je k tomu - cca po dvou dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
29.1.20 19:31

@Petula306
Ano v pokojíčku u přebalovacího pultu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 19:31

My máme jakýsi funkční v pokojíčku, nevzpomenu si. Nicméně dole máme obyčejný kyblík s víkem a cítit nic není. Vynášíme ho, až přetéká, nesmrdí. Možná je lepší, než ten funkční koš nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 19:32

My mame specialni kos na pleny Sangenic Tec od Tommy Tipee a je to parada, akorat se tam musi dokupovat specialni zasobniky s igelity a neni to uplne levne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
29.1.20 19:34

@RadkaAndBaby
Na ten jsem koukala. I na tu cenu náplní :lol:
Ale klidně připlatím než aby to tady tak,, vonělo,, :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5338
29.1.20 19:38

@Tynulda já mám látkovky v kýblu na psí granule, ten těsní suprově. My ten kýbl kdysi dostali ke granulím, pokud nemáte psa, tak když obejdete zverimexy tak určitě narazíte na nějaký za pár stovek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 19:51

My každou plenku balíme do těch jednorázovejch sáčků a házíme do normálního koše s ostatníma odpadkama a nic nikdy nesmrdí. Maj je v bille, DM… a asi jdou i použít i obyč svačinový. Jako neni to zrovna zero waste ekologický, ale to obecně mimina asi nejsou. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3252
29.1.20 19:59

@Tynulda musite koupit takovy, co opravdu tesni. Nebo kazdou pokakanou zvlast do sacku a pak mate po problemu. A nebo uplne specialni kose. Ale to je drahy jak p… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
29.1.20 20:01

@Cenarius
No zvlášť do pytlíku jsem už zkoušela dávat a beze změny :nevim:
Jedině zkusím sehnat něco co lépe těsní no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 20:09

Obyčejný kyblík s víkem a nikdy jsem nic necítila. Každý večer vynest a hotovo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
29.1.20 20:18

Jasne, hod plastovou plenku do 4 plastovych pytliku a do plastoveho pytle a budes vonet jak fialka. Paneboze zenske, to je fakt hruza tohle cist… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1022
29.1.20 20:21

Davala jsem do kyblu od malovani a poradne zavrit, pozdeji kybl na balkon. Pokid musis mit v pokojiku, co koupit takove vonave pytliky na pleny, do toho ji das, zavres a hodis do kose, po smradu ani pamatky :D Pouzivala jsem venku, kdyz nebyla kam vyhodit, aby se za nami netahnul ten puch :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
29.1.20 20:23

@svntvt
Bydlet v baraku, nebo mít balkon, tak to řeším jinak, ale v bytě prostě nevím jak jinak to udělat… nebudu přeci běhat s každou plenou dolů. A kybl nevím kam bych dala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
29.1.20 20:29

@Tynulda bydlim ve 3.patre bez balkonu a plenky latkove a fakt sem nemela potrebu kazdou zvlast balit do sacku… normalni kybl s vikem. Po otevreni mozna smrdi, ale tak to kazdy kos, vzdyt je to jen moment, co to tam hodis a hned zavres. A pokud mas tak maly byt, ze se tam nevejde kybl, tak to jo. To kup na ty dva roky x cca 6 plenek denne hooodne plastovych sacku a budete mit doma vonavo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama