Poradna pro látkování a látkové pleny
Miloslava Ščerbová
Zkušenosti s plínky pampers premium Care?
@Lucka1235 já jsem spokojená
zkoušeli jsme i jiné, ale za mě jsou Pampers premium top ![]()
Každá maminka ti tady napíše něco jiného, protože každé miminko je jiné.
Za mě super. Jenom mi od vel. 3 začaly víc chemicky smrdět.
Ale jinak pokud velikost sedí a dobře se utáhnou tak neprotíkají, super sají a malý není vůbec opruzený. Jenom je třeba nakupovat v akcích. Když nejsou tak kupuju fialové DaDa.
Smrdi chemicky a jsou drahe. Cena me zase az tak netrapi, ale ten chemicky smrad uz ano, clovek musi chte nechte premyslet, s cim prichazi kuze miminks do styku.
My pouzivame plenky babylove y DM.
Mne vyhovuji maximalne; neprotekaji, nesmrdi, dobre saji. Napr. v dm vyssi rade mela nase mala hodne mokry zadek, v pampers pc je to hned vsakle.
@Westie777 píše:
Mne vyhovuji maximalne; neprotekaji, nesmrdi, dobre saji. Napr. v dm vyssi rade mela nase mala hodne mokry zadek, v pampers pc je to hned vsakle.
smrdet smrdi fest. Ale jako FEST.
@warita Ale zase není třeba to tak prožívat. Né každý je na ty pachy citlivý. Někomu to nepřijde, pro někoho je to katastrofa. Takže smrdět smrdí, to jestli ji to bude smrdět hodně už musí zjistit sama.
@Lucka1235 Ze všech plen (a že jsem vyzkoušela už snad všechny) jsou tyto top. Krásně sajou a vydrží suché i celou noc.
@LilyJane píše:
@warita Ale zase není třeba to tak prožívat. Né každý je na ty pachy citlivý. Někomu to nepřijde, pro někoho je to katastrofa. Takže smrdět smrdí, to jestli ji to bude smrdět hodně už musí zjistit sama.
no dobre no… ![]()
@HayLin píše:
@warita Premium care nesmrdí… jen ty jejich obyčejné ano
my pouzivali premium care, obycejne jsem ani nekupovala.
Nejlepsi plenky, vzivote jsem zadny smrad necitila, naopak me se mala oprudila po bio plenkach dm, eco monperi a papmers pure. Takze za me v premium care nic spatneho neni. Jsou bezkonkurencne nejlepsi, nejmekci za ty prachy stoji daji se najit super akce jen se clovek musi snazit hledat.