Plínky pro novorozence

Anonymní
15.1.20 21:52

Plínky pro novorozence

Ahoj, jsem 32tyden a už pomalu kupujeme plínky do zásoby od pampers. Koupila jsem jeden balík premium Care velikost 1 (2-5kg)
A dalsi jsem objednávala stim že mi měli přijít 3baliky (3-6kg) a 3 balíky (4-8kg) po 78 kusech
No jenomže mi přišli všechny objednané balíky, takže 6 balíku ve velikosti 4-8kg
A teď nevím jestli mám dokoupit menší nebo to nechat takhle.. Zatím malý váží 1900g
Plus mi hrozí předčasný porod ale mám prášky a zatím je všechno v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.1.20 21:55

Osobně bych je spíš prodala. Nevíš, jestli tahle značka dítěti sedne, jestli se neoprudí, jestli nebudou protíkat.
A jen tak mimochodem, my jsem začali velikost tři dávat malé teprve včera, má skoro čtyři měsíce a 7,3kilo. Jinak jí byly veliký kolem nožiček a prosrandila se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
15.1.20 21:57

Už bych nic nekupovala stejně nevíš jak ji sednou a pak koupíš plenky máš do dvou dnů doma tak to není taková tragédie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
15.1.20 21:58

Já bych vzala asi od každý značky jeden balík ( v akci) protože opravdu nevíš jaký budou a jak budou miminku sedět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 22:01

@smoule.koule to je právě velikost 2 (4-8)
A já objednala velikost 2mini ale došli zase tyhle uvidím no jak sednou miminku

• Nahlásit
  • Citovat
1404
15.1.20 22:05

Malemu byly male jednicky uz asi pet dni pp porodu, doma jsem mela rovnou dvojky a i ty mu ted v osmi týdnech uz skoro nejsou :astonished: hlavně plenky seženeš v podstatě nonstop.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:09

Rozhodne je blbost kupovat jednu znacku. kdyz uz chces delat zasoby, tak kup od kazdy znacky jeden balik. Dite se ti po nich muze opruzovat, muze mit otlaceniny, pleny muzou protykat, zalezi na stavbe tela ditete. Za me Pampers zadny, absolutne nesedli, krom toho je z nich citit to cim je to napusteny a je to dost neprijemny. Nam sedli z Lidlu plenky, za me top a nebo z Tesca pro nejmensi, nevim jak se jmenujou. A maminky si dost chvali Dada pleny, ty jsme nezkouseli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
15.1.20 22:12

Nám sedli na začátek Pampers zeleno/zlatý.. teď občas koupím oranžový.. ale jinak kupujeme jenom v Tescu, Fred & Flo bílo žlutý..ty jsou,, nejlepší" pro nás teda aspoň. :) Vyšli i v nějakým testu :) jakmile jsou v akci, kupujeme po balíkach…
A taky jsme zkusili lupilu z Lidlu, taky sedli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:19
@Anonymní píše:
@smoule.koule to je právě velikost 2 (4-8)
A já objednala velikost 2mini ale došli zase tyhle uvidím no jak sednou miminku

Ajo, špatně jsem si to přečetla. Kolik je to celkem plínek?
Malé třeba pampers nesedly, stačila jedna a měla opruzený zadeček. Taky se mi zdají o něco větší než babylove, který malá snáši velice dobře. Tak doufám, že tvému miminku sednou:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23424
15.1.20 22:50

Já jedničky měla dva balíčky ty malé, dvojek jsme spotřebovali asi 6-8 balíku a ve 2m máme trojky. Jako ty pleny se spotřebují stejně, ale velké zásoby bych nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 22:55

Ahoj. Urcite uz dal nekupuj a nedelej zasoby. Mas toho dost :) Klidne si plenky nech vsechny, kdyz nevypotrebujes, tak prodas nebo podarujes kamaradkam :) Ja mela take Premium Care, ale trosku mi vadi jejich zapach (ale az u velikosti 3), jinak i Lupilu z Lidlu nevoni. Fred and Flo z Tesca za me take nejlepsi, jak psal nekdo vyse. Ale je to individualni. Treba nakonec zacnes latkovat a bude to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1409
15.1.20 22:57

My jsme meli Happy ty nejmensi (s vykrojenim na pupik) asi 2 mesice :lol: Do nejmensich Pampers nemohl dlouho dorust. Oproti Happy jsou Pampers hodne vysoke. Uvidis po porodu. Pleny sesenes okamzite, pripadne do druheho dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
433
15.1.20 23:01

Nemá cenu kupovat do zásoby tolik plínek, vždyť je koupíš denně v podstatě kdekoli. Já koupila do porodnice jeden balík Pampers Pure 1 (35 plen) a jeden balík dvojek domů a uvidíme, kdyžtak pošlu manžela nakoupit nebo objednám na netu. Já pampersky koupila kvůli tomu čůracímu proužku, nijak na nich netrvám, teď jsem koukala, že ho mají i plínky z DM, tak pak vyzkouším ty, jsou levnější. První syn se mi nikdy neoprudil, ale já nepoužívala vlhčené ubrousky, spíš bylo nutné najít vždycky plínku, která neproteče a těsní u nožiček, kadil i desetkrát za den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 23:01

Taky bych radila nedelat dalsi zasoby, muze se stat, ze plenky tehle znacky diteti nesednou. A kdyz ti budou dochazet tasoby, tak dneska uz muzes udelat on line nakup a mas vse za 2 hod doma. Jinak mi jeli zpocatku na pampers premium care, ale pak jsem objevila Kolorky a ty mi prijdou jeste lepsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 16:03

Na pampersky pozor, koupili jsme balík pampers premium do porodnice a po první plíně měla malá zadek jako opařenej, sestra říkala, že u těhle plen je to docela často…

my jsme skoro dva roky používali Bella Happy (vyšly kdysi dobře v dTestu), teď jsme přešly na ty z dm drogerie (jejich značka babylove) - ty původní nám totiž přestaly vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama