Plenky Německo

192
26.12.19 14:56

Plenky Německo

Ahoj, chtěla bych v blízké době do Německa na nákup a zajímá mě kde v Žitavě koupit plenky (jestli přímo drogerie nebo Kaufland a pod), jestli to vyjde lépe než u nás a jestli jsou lepší než u nás popřípadě jestli mi doporučite nějaké konkrétní. Malej se mi zatím neoprudil po žádných, používáme pliny z Lidlu a Alberta, zkusili jsme i Pampers, ale přijde mi, že jsou hned cítit
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1185
26.12.19 15:27

Já teď mám nějaké s medvídkem a nic moc. U mě vedou z DM ty jejich eko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
26.12.19 16:29

Plenky z DM Babylove ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
26.12.19 16:36

Pampers jsem zkusila vzorek ještě v porodnici a moc mě nezaujaly. Byly moc lehké a slabé, že mi přišlo, že by dlouho stejně nevydržely…hlavně nápor v noci.
Teď poslední měsíce máme z Tesca Fred & Flow (nebo tak nějak) a jsem spokojená.
V Německu jsem navštívila Biedronku, tam měli zrovna v akci pleny Dada, bohužel jsme měli peníze jen v hotovosti a netrpělivost tchýni v autě, takže z toho sešlo a neměla jsem možnost posoudit:pensive:. Co se týče ceny, jet jen tak pro plenky když máte k hranicím 70 km se nevyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 20:09

Já si nechala vozit plenky z dm. Vycházeli skoro o 100 Kč levněji. Takže švagr nebo manžel vždy vzal několik krabic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
27.12.19 09:36

Já jsem si zvykla kupovat pleny v Aldi. V Zitave jsou dva. Jinak vše ostatní pro dítě v DM. Jen ho v Zitave trochu hledat.Je jediný v centru. Za mě se tedy vyplatí jet do D, i když je k hranicím 70km.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 22:12

Když jsme jeli nedávno přes Německo tak jsme u Mnichova zaběhli do Lidlu na rychlonákup a jen jsem zahlídla ty jejich plenky Lupilu za cenu podobnou jako u nás když jsou v akci (okolo 6 eur), obal byl stejný ale kvalitu bohužel neposoudím protože jsem je nekupovala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
2.1.20 06:10

Díky. Nakonec jsme. v Německu koupili Pampers a cestou v Polsku Dada…Dada jsou opravdu dobré, dost sajou, nejsou cítit ani když je má přes. noc déle. To se o těch Pampers říct nedá mame to půl hodiny autem tak asi budem jezdit pro Dada do Polska :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
2.1.20 09:36

Nezkoušel jste někdo pleny od Hipp? Viděla jsem v německé DM. Mají na stránkách DM pěkné hodnocení, lepší než eko pleny přímo od DM a nejsou o tolik dražší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16572
9.1.20 11:03

@Noemi1984 zkoušela, žiju v Německu, ale mě více vyhovují DMkové nature. Pokud máš cesty do německa, vyplatí se udělat si Glükskind klub v DM a na aplikaci ti chodí slevy 20% :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama